Ранкова зарядка: які вправи робити, а яких краще уникати

Невелика щоденна зарядка дає тонус всьому організму.

Зарядка зранку – це найкращий початок дня. Коли ви відкрили очі після сну, то вважаєте, що вже прокинулися. Але всім відомо це почуття легкої втоми відразу після пробудження. Адже ви вже наче і прокинулися, але ваше тіло й організм ще тягне в ліжко. Щоб не впасти знову в сон потрібно розбудити організм фізичними вправами, інформує Ukr.Media.

Невелика щоденна зарядка дає тонус всьому організму, і ви відразу відчуєте себе набагато легше.

Відразу після пробудження не рекомендується робити якісь важкі вправи або йти на тренування в зал. Не робіть різких стрибків і вправу бьорпі.

Оскільки організм ще слабкий, а ви голодні, буде достатньо легкої 15-20 хвилинної гімнастики з додаванням нескладних базових вправ.

В першу чергу, потрібно гарненько розтягнутися, сказати нашим м'язам, що їм пора включатися в роботу. Після розтяжки можна зробити комплекс з таких вправ, як : присідання, випади, відтискання і планка. Зробіть всі вправи по 20 разів три кола, в планці стійте стільки, скільки можете. Краще робити дробову планку: 30 секунд стоїте, 10 секунд відпочинок і таких кілька підходів.

Завершіть свою ранкову зарядку вакуумом живота: покладіть руки вище колін, так щоб ви залишалися трохи нахилені. Зробіть глибокий вдих і видих кілька разів. Повністю видихніть повітря і з усієї сили втягніть живіт, робіть стільки часу, скільки можете. Важливо: вакуум потрібно робити, якщо у вас немає проблем зі шлунково-кишковим трактом, а також не варто робити його під час критичних днів і на повний шлунок.

Така зарядка у вас займе не більше 20 хвилин, але подарує бадьорість, енергію і підтягнуте тіло.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *