Професор розповіла, як впоратися із запамороченням

Запаморочення — найбільш поширена проблема зі здоров'ям у дорослих.

Запаморочення і порушення рівноваги належить до числа найбільш поширених проблем зі здоров'ям у дорослих. За даними Каліфорнійського університету в Сан-Франциско, майже 40% американців відчувають запаморочення хоча б раз в житті. До того ж, жінки більш сприйнятливі, ніж чоловіки.

Цей стан виникає, коли виникає проблема в вестибулярній системі, яка керує рівновагою, поставою і просторовою орієнтацією. Причини, однак, невідомі. Найбільш поширена причина запаморочення називається доброякісним пароксизмальним позиційним запамороченням, або БППВ, інформує Ukr.Media.

Доктор Керол А. Фостер, директор лабораторії балансу в лікарні Університету Колорадо та доцент кафедри отоларингології в медичній школі Університету Колорадо, повідомила, що симптоми можуть бути жахливими. "Крім відчуття, що світ обертається, страждаючі можуть також відчувати нудоту і блювоту, коли запаморочення сильне. Постійне запаморочення часто посилює нудоту, тому люди з запамороченням часто вважають за краще лежати з закритими очима", — говорить вона.

Люди з мігренню можуть відчувати напади запаморочення під час головного болю. Ті, у кого запаморочення викликане апное уві сні, зазвичай, мають суміш нападів запаморочення протягом дня, які можуть тривати годинами. Фостер каже, що лікування запаморочення варіюється від людини до людини, але вона розробила унікальну і ефективну вправу для лікування БППВ, засновану на її власному досвіді з цим розладом.

"БППВ лікується дуже просто, змінюючи положення голови в певній послідовності. Це чисто механічний розлад, при якому частинки, які зазвичай використовуються для сприйняття гравітації в вусі, зміщуються і потрапляють в обертовий датчик, — говорить вона. — Нахиляючи голову в певних положеннях, частинки можуть бути переміщені з обертового датчика і назад у звичайне положення, що і допоможе відновити баланс".

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *