Продукти, через які підсилюється тривожність

За наявності тривожного стану треба уникати вживання деяких продуктів.

Тривожні розлади зустрічаються набагато частіше, ніж може здатися на перший погляд. При цьому тригером можуть виступати не лише певні події, але навіть уподобання у їжі. Якщо ви відчуваєте проблеми з тривожністю, спробуйте виключити зі свого раціону ці продукти, інформує Ukr.Media.

Прості вуглеводи

Білий хліб, рис, макарони, зроблені не з цільного зерна, містять рафінований цукор, який небезпечний не лише для здоров'я, але і для настрою. Рафінований цукор призводить до різкого викиду глюкози у кров і такого ж різкого її падіння, що пов'язано з тривожністю.

Шоколад

Здавалося б, шоколад допомагає боротися з поганим настроєм, але не все настільки просто. У ньому міститься цукор і кофеїн, які загалом можуть запустити неприємну реакцію. Вчені рекомендують замінити його на щось білкове з невеликою кількістю жиру, наприклад, на грецький йогурт, надати солодкий смак якому можна за допомогою фруктів і ягід.

Соус

Готові соуси, на зразок кетчупу або салатних заправок чудово виручають, коли не хочеться витрачати зайвий час на їх приготування. Але одночасно з цим більшість з них містить багато цукру, про негативний вплив якого на тривожність вже згадувалося вище.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *