Принюхайтеся до себе: можливо, вам уже час до лікаря

Деякі хвороби дають про себе знати несподіваним чином, наприклад, запахами. Причому вони не завжди неприємні. Якщо ви виділяєте аромат фруктів, це теж привід сходити до поліклініки. Тому що, найімовірніше, справа погана, інформує Ukr.Media.

Як пахне цукровий діабет

Якщо від вас постійно пахне фруктами, перевірте діабет. При нестачі інсуліну в крові організм не може отримувати енергію з вуглеводів, і печінка починає розщеплювати жири. У процесі виділяються кетони: саме ці речовини і надають аромату вашого тіла солодкуватих ноток.

Ось ще кілька ознак діабету:

  • часті позиви до сечовипускання;
  • хронічна втома;
  • втрата ваги, м'язової маси;
  • свербіж у сфері статевих органів;
  • розмитий зір.

Симптоми ниркової недостатності

Ниркова недостатність настає, коли функціональність цього парного органу знижується до 15% від норми. В результаті ваш біологічний фільтр не до кінця очищає кров від продуктів життєдіяльності. Невиведені з організму токсини створюють йому загрозу. А ще вони пахнуть аміаком — і якщо ви щодня його відчуваєте, сходіть до лікаря.

Як зрозуміти, що у вас цироз печінки

При проблемах із печінкою з рота може пахнути часником або тухлими яйцями. Ці ж "аромати" здатні виділятися і через потові залози, наприклад, з пахв. Справа знову в токсинах, які накопичуються у крові.

Якщо печінка довго не виконує своєї функції, її робоча тканина замінюється сполучною. Виникає цироз, який може перерости у печінкову недостатність і навіть рак.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *