Почухати вухо, щоб позбутися першіння в горлі, подути на палець, щоб заспокоїти нерви, та інші дивуючи методи управління організмом

Як обдурити свій мозок.

Вчені досі не можуть розібратися у всіх тонкощах функціонування людського організму. Звичайно, більшу частину здібностей вже розкрили. Але і сьогодні зв'язки між деякими внутрішніми системами викликають багато питань. Існують навіть специфічні дослідження, що розкривають методи управління організмом. Деякі з них можуть вас здивувати, інформує UkrMedia.

Позбавляємося від першіння в горлі

Якщо з'являється цей неприємний симптом застуди, то більшість людей вдаються до перевірених способів. Використовують полоскання відварами трав або медикаментозні розчини. Але існує ще один простий метод. З його допомогою можна забути про дряпанні. Для цього потрібно лише почухати вухо. Дослідники пояснюють цей феномен спазмом, який виникає в горлі.

Як заспокоїти нерви

Якщо ви не хочете вдаватися до сильних заспокійливих, коли ви нервуєте, то можна просто вмитися. Використовуйте для цього холодну воду. Згідно з результатами експериментів, вона викликає легку затримку дихання і заспокоює нервові рецептори. Після вмивання крижаною водою ви будете споживати більше кисню. А, значить, трохи прийдете до тями. Але добре діє і холодна вода, яку ви п'єте.

Ще один діючий метод заспокоєння пов'язаний з великим пальцем. Для усунення нервозності потрібно тільки подути на нього. Взаємозв'язок пояснюється просто — цей палець відповідає за блукаючий нерв. Але саме від нього залежить частота серцевих ударів. Чим вона нижча, тим ви спокійніше.

Побороти страх перед уколами

Фобія, за якої людина боїться медичної процедури, зустрічається часто. Фахівці рекомендують такий спосіб, який дозволить обдурити мозок. Перед уколом треба трохи покашляти. Це дозволить легше перенести процедуру.

При закладеності носа

Якщо у вас несподівано заклало носові пазухи, то упріть язик в м'яке піднебіння. Але одночасно почніть тиснути пальцями на область над бровами. Залишайтеся в цьому положенні 20 — 30 секунд. Після цього настане довгоочікуване покращення.

Якщо ви обпеклися

При незначних опіках необов'язково відразу використовувати лід або холодну воду. Крім того, вони не завжди виявляються під рукою. Якщо ви хочете зменшити біль і знизити температуру на обпеченій ділянці, то злегка натисніть на неї подушечками пальців.

Усунути зубний біль

Якщо неприємні відчуття викликані підвищеною чутливістю зубної емалі, то вам допоможе лід. Для цього потрібно помістити його на тильну сторону руки. Через кілька секунд посуньте лід на зону між вказівним і великим пальцями. Ця ділянка відповідає за лицьові нервові закінчення.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *