Пам'ять необхідно тренувати і розвивати, оскільки без неї не вдасться розв'язати жодну задачу. Для цього можна читати книги, вчити вірші напам'ять, просто намагатися запам'ятати максимальну кількість деталей, які оточують, інформує Ukr.Media.
Все це буде давати ефект, але лише у тому разі, якщо баланс поживних речовин, необхідних для хорошої пам'яті, в організмі буде нормальним.
Зробити його таким можна за допомогою харчування. Вживати слід певні продукти, щоб процес запам'ятовування був ефективним і швидким.
Оливкова олія
Вона перешкоджає утворенню судинних бляшок, оскільки містить в своєму складі поліфеноли. Ці антиоксиданти допомагають уповільнити старіння мозку, зберегти швидкість процесів, які в ньому протікають.
Міркувати при такому розкладі буде вдаватися добре, та й пам'ять не буде підводити, оскільки і ділянки мозку, що відповідають за неї, будуть функціонувати в повну силу.
Яйця
У складі цього продукту є холін. Дана речовина допомагає формувати нові клітини, а також позитивно впливає на нервові закінчення.
Для пам'яті це грає роль, оскільки при такому розкладі нервові імпульси проходять швидко, всі процеси в мозку за рахунок цього прискорюються. Інформація засвоюється і запам'ятовується за рахунок цього швидко.
Гарбузове насіння
У його складі багато вітамінів В1 і К. Вони допомагають концентрувати увагу, знижують рівень стресу, а також допомагають зберігатися інформації в пам'яті.
У насінні гарбуза є ще й магній, які позитивно впливає на нервову систему. А від її роботи безпосередньо залежить те, як свою функцію буде виконувати пам'ять.
Буряковий сік
Він корисний тим, що покращує приплив крові до мозку. Останній при цьому перестає відчувати кисневе голодування, починає функціонувати максимально добре, за рахунок чого пам'ять стає кращою.
Також в соку є антиоксиданти, які виводять токсини з організму, очищають всі його клітини і судини. Мозковій активності це йде на користь, підвищує її.
Запам'ятовувати щось буде виходити добре, якщо наведені продукти включити в раціон. Вживати їх потрібно регулярно, щоб отримати стійкий ефект.
Джерело: ukr.media