Основні ознаки того, що ваш організм потребує склянку води

Мало хто з людей любить пити просту воду, адже це так нудно і для деяких навіть несмачно. Вода не має ніякого смаку, вода це вода. Ось компот або сік інша справа, а також чай і кава. Але ніяка інша рідина не зможе замінити вам воду, адже організму потрібна саме вона, в чистому вигляді і без всякого роду домішок, інформує Ukr.Media.

Багато хто думає, що п'є достатню кількість води, але коли починають рахувати випите, виявляється, що їх організм постійно страждає від спраги. Ці 12 ознак допоможуть зрозуміти, чи не настала посуха в вашому організмі.

Відчуття спраги

Це, мабуть, найбільш очевидне правило. Якщо ви відчуваєте спрагу, то пийте воду. Хочемо звернути особливу увагу на те, що найкраще втамовує спрагу саме чиста питна вода. Солодкі газовані напої, пакетовані соки працюють лише кілька хвилин. Потім ви знову захочете пити.

Почуття голоду

Іноді досить складно зрозуміти, чого ви дійсно хочете — їсти або все ж пити. Якщо ви снідали, обідали або вечеряли не так вже й давно, але знову хочете їсти, то спершу варто випити склянку води. Якщо відчуття голоду пішло, то його і не було. Це була звичайна спрага, яка грамотно під нього маскується.

Сухість у роті

Якщо протягом дня ви постійно відчуваєте сухість у роті, то зверніть на це увагу. Це дає вам зрозуміти, що йому не вистачає вологи. Поставте пляшечку з водою або склянку поруч з робочим місце або встановіть спеціальний мобільний додаток, щоб не забувати про питво.

Неприємний запах з рота

Неприємний запах з рота може переслідувати людину з різних причин. Це, наприклад, порушення в роботі шлунково-кишкового тракту. Але в деяких випадках це може бути симптомом зневоднення організму. Спробуйте пити більше води протягом дня.

Неможливість зосередитися на чомусь

Всі ми іноді стикаємося з такою проблемою. Іноді мозок починає невиправдано "гальмувати", хочеться про все забути і релаксувати. Спробуйте випити води. Дослідження показали, що брак рідини може уповільнити розумову активність і знизити концентрацію.

Підвищене потовиділення

З потом з організму виходить волога. Ваше завдання — заповнити цю нестачу. Звичайно, при підвищеному потовиділенні без причини краще звернутися до лікаря, який допоможе виявити причину і підібрати лікування. Але якщо ви просто ведете активний спосіб життя і займаєтеся спортом, то велика кількість води вам просто необхідно.

Жаркі країни

У жарких країнах організм втрачає значно більше вологи. Тому для туристів і мандрівників головне завдання — це заповнити нестачу рідини. Не ігноруйте це правило, інакше ваш відпочинок може бути безнадійно зіпсований поганим самопочуттям і іншими симптомами зневоднення організму.

Температура

Якщо у вас температура, то намагайтеся пити більше рідини. Це, до речі, може бути не тільки вода, але і чай з лимоном, морси, компоти. Рідина допоможе організму швидше впоратися з недугою і побороти віруси.

Вагітність

Вагітним жінкам слід звернути на питний режим особливу увагу. Це важливо для здоров'я мами і нормального розвитку плода. Рекомендується випивати не менше 10 склянок води в день. Проконсультуйтеся зі своїм лікарем, який розповість про вашу індивідуальну добову норму.

Годування груддю

Якщо ви годуєте дитину грудьми, то вам також потрібно пити більше води та інших корисних напоїв (чай, соки, ароматизована вода), ніж всім іншим. Молоко складається з води, тому ваше здоров'я і здоров'я малюка також в якійсь мірі залежать від води. Оптимальна доза становить близько 13 склянок рідини в день. Не забудьте проконсультуватися з фахівцем.

Проблеми з шлунково-кишковим трактом

Проблеми з травленням вимагають відповідного лікування. Не забувайте про воду. Наприклад, діарея сприяє тому, що організм втрачає рідину. Щоб нормалізувати роботу органів шлунково-кишкового тракту і самопочуття, необхідно пити достатню кількість води.

Похмілля

Похмілля неминуче пов'язане з зневодненням організму. Щоб швидше відновитися і прийти в себе, дотримуйтесь грамотного питного режиму і налягайте на воду.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *