Основні причини користуватися дитячим милом замість звичайного

Здавалося б, у чому суттєва різниця між звичайним милом і дитячим? І те, й інше відмиває бруд, виконує свої функції. Однак у нашій статті ми розповімо, чим корисні саме дитячі засоби та чому їх можна використовувати навіть дорослим, інформує Ukr.Media.

Ним можна мити дитячі іграшки

Усі батьки знають, як малюки люблять усе тягнути до рота. Це природний етап дорослішання дитини, який задовольняє її цікавість. Тому не варто повністю забороняти це робити. Головне стежити за чистотою предметів.

У цьому допоможе дитяче мило. Воно не містить шкідливих компонентів і підійде навіть для прання речей.

Воно гіпоалергенне

Організм дітей тільки починає пристосовуватися до зовнішнього світу, тому він дуже чутливий. Алергічну реакцію може викликати будь-яка віддушка в милі та інших засобах.

У дитячому милі не містяться шкідливі барвники та добавки. Шкіра дітей у цілковитій безпеці, адже натуральні компоненти, наприклад, екстракт ромашки, м'яко доглядають за нею.

Воно не сушить шкіру

Багато хто чув вислів "шкіра як у немовляти". Так говорять про ніжний і м'який, здоровий шкірний покрив. Але чому наводять як приклад крихіток?

Річ у тім, що у малюків рівень pH близький до нейтрального, тому мило "для дорослих" швидко сушить їхню шкіру. Адже воно має досить високий рівень pH (близько 10) і спричиняє подразнення та пошкодження покриву.

Дитяче мило зберігає рівень pH нарівні зі шкірою малюків, завдяки чому вона не пересушується, і ним можна користуватися часто.

Дитяче мило радимо використовувати і дорослим із чутливою та схильною до алергії шкірою. Воно м'яко очищає та забезпечує захист від шкідливих бактерій.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *