“Олександрія” програла “Львову” в останньому матчі футбольної Прем’єр-ліги 2018 року

Футболісти "Олександрії" напередодні зимової перерви не втримали другу сходинку у турнірній таблиці чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

У заключному матчі останнього у 2018 році 18-го туру "Олександрія" на домашньому КСК "Ніка" поступилася ФК "Львів" із результатом 1:2, повідомляє Укрінформ.

До перерви м'ячі у ворота 34-річного воротаря і капітана господарів Юрія Паньківа забив Володимир Адамюк, який відзначився на 2-й та 30-й хвилинах, після перерви рахунок скоротив Антон Шендрик (84), повідомляє Укрінформ.

"Олександрія" перервала свою безпрограшну серію із 8-ми поєдинків (6 перемог та 2 нічиї).

"Олімпік" (Донецьк) – "Десна" (Чернігів) – 1:1
голи: Євген Пасич (60) – Денис Фаворов (63).

Турнірне становище: "Шахтар" – 45 очок, "Динамо" – 38, "Олександрія" – 36, "Зоря" – 28, "Ворскла" – 27, "Десна" – 24, "Маріуполь" – 24, "Львів" – 23, "Олімпік" – 19, "Карпати" – 17, "Чорноморець" – 12, "Арсенал-Київ" – 8.

Джерело: ukrinform.ua