Нове дослідження: підбадьорити людину здатні предмети, які нагадують каву

Фахівці спробували дізнатися, як люди реагують на сигнали, пов&#039язані з кавою.

Деякі люди не уявляють свого життя без кави. Щоранку вони починають з чашечки цього напою, оскільки кофеїн, який міститься в ньому, допомагає їм швидше прокинутися і стати активними. Однак канадські дослідники захотіли з'ясувати, чи можуть предмети, які нагадують людям каву, наприклад, упаковка з-під неї, мати будь-які психологічні наслідки. Як виявилося, можуть. Результати експерименту показали, що стати на деякий час більш уважними і поліпшити процес мислення можна, навіть якщо просто дивитися на предмети, що асоціюються з кавою, інформує Ukr.Media.

В ході чотирьох окремих досліджень вивчався психологічний ефект, при якому невеликі сигнали можуть впливати на думки і поведінку людей, що піддаються їх впливу. Фахівці спробували дізнатися, як учасники реагували на сигнали, пов'язані з кавою і чаєм.

Для проведення експерименту запросили добровольців, які представляли як східну, так і західну культури. Підвівши підсумки, вчені виявили, що люди, які зазнали впливу "сигналів кави", отримали більше психологічних переваг. Проте, була помітна різниця у впливі цього ефекту на раси. Він був слабшим у тих, хто виріс в східних культурах. Фахівці припускають, що це може бути пов'язано з тим, що ці люди жили в середовищі, де кава не така популярна, як на Заході.

Кофеїн є природним стимулятором центральної нервової системи. Він міститься в декількох різних типах рослин, які використовують для виробництва кави, чаю і шоколаду. Синтетичний кофеїн не рідко додають в енергетичні, газовані напої і в деякі продукти харчування. Завдяки цій речовині людина відчуває себе більш бадьорою. Споживачі кофеїну можуть відчувати ефект до 4-6 годин.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.