Несподівані висновки вчених: взимку люди швидше старіють

Дослідження все частіше пов&#039язують наявність набряклості і кіл під очима з нестачею в організмі вітамінів D і K.

Відразу після ранкового пробудження люди виглядають гірше всього. А зимовий період старить нас відразу на 4 роки, інформує UkrMedia.

До такого висновку прийшли співробітники медичного центру при університеті Рочестера. Вони відзначають, що вранці і в зимовий час люди виглядають старше свого реального віку.

"Вранці тіло страждає від застою води, який виявляється наслідком поганого сну. Особливо сильно від нестачі сну, його надлишку або низької якості псується шкіра в області очей. В силу того, що шкіра тут особливо тонка, навіть незначні зміни в рівні води позначаються на її стані і зовнішньому вигляді", – зазначив експерт в області старіння Марк Бінет.

За його словами, повіки можуть сильно набрякати, тоді як інші частини тіла при цьому зовсім не будуть набряклими. Вчені поки що не знають точно, як сон впливає на рівень вологи в шкірі.

"Не виключено, що люди просто пізно лягають, так як вони випивали, були на вечірці або плакали. Що стосується темних кіл під очима, то їх викликає безліч факторів. Але, як правило, вся справа в кровоносних судинах і нестачі вологи в шкірі навколо очей", – зазначив експерт.

Марк Бінет зазначив, що скарги на погіршення вигляду шкіри в області очей особливо значно частішають, коли жінки починають стикатися зі старінням. Темні кола і провали уздовж лінії очниць – найпоширеніша проблема, їхня поява дійсно зовні старить.

"Пік невдоволення видом шкіри припадає на зимові місяці. 82% жінок скаржаться на кола під очима і набряклість взимку, тоді як влітку подібні проблеми дошкуляють 38% жінок", – розповів Бінет.

Проведені дослідження показали, що зима старить в середньому на чотири роки і вісім місяців.

"Через брак сонячного світла шкіра блідішає, що підкреслює мішки під очима. При підвищеному рівні втоми і дефіциту вітаміну D, який виділяється в тілі під впливом сонячного світла, ця проблема поглиблюється", – повідомив фахівець.

Експерт додав, що останні дослідження все частіше пов'язують наявність набряклості і кіл під очима з нестачею в організмі вітамінів D і K.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *