Не пийте це у спеку — вбережете себе від сумних наслідків

У спекотну погоду виникає небезпека розвитку теплового удару. Щоб уникнути цього, необхідно дотримуватися певних запобіжних заходів, повідомили медики та озвучили їх, інформує Ukr.Media.

За словами лікарів, тепловий удар супроводжується помітним підвищенням температури тіла, а також нудотою, слабкістю і напівнепритомним станом.

Якщо з'являються перші ознаки, експерти настійно рекомендують негайно переміститися в прохолодне приміщення.

Особливо небезпечна спека вище 35 градусів, а підйом температури вище 30 градусів, особливо в регіонах із високою вологістю, також може становити серйозну проблему.

Для того, щоб убезпечити себе від неприємних наслідків, фахівці рекомендують в спекотну погоду носити просторий одяг, головні убори та сонячні окуляри. Також слід обов'язково використовувати крем для засмаги, бажано із захисним фактором SPF 50+. В іншому разі, є ризик розвитку меланоми.

Найголовніше — це пити достатню кількість води, не менше 2,5-3 літрів. Під час активних фізичних навантажень слід додатково випивати близько 600-900 мілілітрів на годину, щоб уникнути серйозних ускладнень, пов'язаних із тепловим ударом. Пити можна столову воду, не сильно мінералізовану, а також чай. Але слід уникати пива і газованих напоїв — вони не втамовують спрагу і містять цукор, підкреслили медики.

Крім того, фахівці радять людям із хронічними захворюваннями обмежувати перебування на вулиці.

Краще взагалі не виходити з дому в спеку. Рекомендується встановити кондиціонер так, щоб потік холодного повітря не спрямовувався прямо на людину, а охолоджував кімнату.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *