Не ігноруйте симптоми мігрені, так як часто наслідки цього неприємного захворювання набагато серйозніші, ніж просто нестерпний біль

Мігрень може мати дуже поганий вплив на ваш організм.

Інсульт

Жінки, які страждають від мігрені з аурою, більш схильні до ризику мати інсульт, який трапляється, коли частина вашого мозку раптово відрізана від кровопостачання. Дослідження показують, що шанс на інсульт зростає, якщо ви також курите, маєте високий кров'яний тиск або приймаєте протизаплідні таблетки, інформує UkrMedia.

Захворювання серця

Ви частіше маєте серцеві захворювання, наприклад, біль у грудях, що називається стенокардією, або серцевий напад, якщо у вас часто мігрень, і навпаки. Але існує багато речей, які ви можете зробити, щоб зменшити цей ризик, включаючи здорову дієту, регулярні фізичні вправи та спокійний нічний сон.

Високий кров'яний тиск

Деякі дослідження показують, що люди, які страждають мігренями, мають більший ризик підвищення артеріального тиску. Але дослідження проводилося в більшості випадків серед білих жінок, тому потрібні додаткові дослідження, щоб дізнатись, чи це так і для інших.

Серцеві аномалії

Люди, які часто потерпають від мігрені, особливо якщо це мігрень з аурою, швидше за все, мають проблеми з структурою свого серця. Найпоширеніша проблема – це маленький отвір між правою і лівою верхніми камерами серця. Це близько третини людей, які хворіють мігренню.

Епілепсія

Ви, швидше за все, матимете це захворювання, яке спричиняє судоми, при мігрені – і навпаки. Обидва ці стани спричинені подібною проблемою: клітини мозку нейрони називаються стають надзвичайно чутливими. І обидва розлади можуть мати генне походження – ви можете отримати їх у спадок від своїх батьків.

Безсоння

Проблеми зі сном, включаючи безсоння, є властивими для людей, які страждають мігренями. Вони також можуть призвести до тривоги та депресії, які пов'язані з мігренню. Неправильні звички сну також є однією з основних причин головного болю. Ви можете спати краще, якщо будете прокидатись кожного дня у один і той самий час та уникатимете алкоголю та кофеїну в кінці дня.

Тривога і депресія

Близько 25% людей з мігренями страждають від депресії, а до 50% мають тривожність. Це більш типово, якщо ваша мігрені часті – головний біль протягом 15 днів кожного місяця. Немає поки що чітко встановленого взаємозв’язку, але все ймовірно залежить від того, як ваш мозок надсилає сигнали від одного нейрона до іншого за допомогою серотоніну.

Жорстоке поводження у дитинстві

Якщо ви зазнали сексуального, фізичного або емоційного насильства у дитинстві, ви можете захворіти мігренню раніше, і вона, швидше за все, перетвориться на довгострокову проблему. Не зрозуміло, чому, але лікарі знають, що ранній стрес може змінити структуру мозку, гормони або нервову систему, і навіть пошкодити певні гени.

Дзвін у вухах

Це стан, при якому ви відчуваєте постійний шум або дзвін у вухах. Для деяких людей ця проблема погіршується при постійних мігренях. Незрозуміло, чому це відбувається, але цілком вірогідно, що нейрони передають неправильні сигнали під час нападу.

Синдром подразненого кишківника

Люди, які мають симптоми синдрому роздратованого кишківника, такі як біль у животі, здуття живота, діарея та запор, частіше отримують мігрені. І нові дослідження пов'язують їх з одними і тими ж генами. Потрібні подальші дослідження, щоб з'ясувати, які методи лікування можуть допомогти в цій ситуації.

Фіброміалгія

Якщо у вас є такий стан, ви можете мати болі по цілому тілі, тривогу, депресію, і бути надмірно чутливим до світла, звуку і навіть тиску на конкретні точки. Можливо, ви також страждаєте від мігрені. Запобігання мігрені за допомогою лікування може допомогти уникнути спалахів фіброміалгії.

Посттравматичний синдром

Це відповідь на травмуючі події, такі як зловживання або автомобільна катастрофа. Якщо ви страждаєте від посттравматичного синдрому, ви "переживаєте" події, і одночасно інтенсивні емоції. Якщо у вас є така проблема, ви, швидше за все, матимете і мігрень. У людей з обома станами, майже у 70% спочатку проявилися симптоми посттравматичного синдрому, а потім головний біль. Ваш лікар може допомогти вам керувати своїми симптомами за допомогою терапії та лікування.

Низький цукор в крові

Якщо рівень цукру в крові занадто низький, у вас є проблема гіпоглікемії. Це може викликати мігрень у деяких людей. Але головний біль, викликаний голодуванням, не завжди пов'язаний із низьким вмістом цукру в крові. Це може статися з багатьох причин, таких, пиття недостатньо води, скорочення регулярної кількості кофеїну, або ваше тіло вивільнило стресові гормони, тому що ви не поїли.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *