Названа нова смертельна небезпека світла від смартфона

Вчені виявили зв’язок між використанням гаджетів вночі і появою метастаз у хворих на рак молочної залози.

Фахівці довели, що світло від мобільного телефону або ноутбука може викликати смертельні наслідки. Про це повідомляє MedikForum.

Нові дослідження про вплив використання гаджетів в нічний час представили на щорічних зборах Ендокринного товариства в Новому Орлеані.

Виявилося, що приглушене світло від смартфона або комп’ютера може викликати порушення кровообігу, а у хворих з раком молочної залози – поширення метастаз в кістки.

Фахівці опитали пацієнтів з таким діагнозом і дізналися, що вони відчувають на собі вплив нічного світла. Імовірно, світло від гаджетів порушує вироблення мелатоніну, який відіграє важливу роль в придушенні зростання новоутворень.

Раніше про зв’язок між тьмяним нічним світлом гаджетів і прискореним метастазуванням раку молочної залози на кістки не було відомо. Фахівці вважають, що через стрес, викликаний хворобою, у ракових пацієнтів порушується сон, і вони більше часу проводять за гаджетами.

Раніше було доведено смертельну небезпеку солодких напоїв. Також повідомлялося, що вживання кави запобігає раку простати.

Джерело: ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *