Найкрасивіший терапевт в світі, довів, що він не тільки красивий, а ще й професіонал

Він врятував пасажира в літаку від удушення.

Лікар з США Михайло Варшавськи (він же Доктор Майк) потрапив на рейс з Нью-Йорка в Тель-Авів і довів, що не даремно має звання найкрасивішого терапевта в світі. Без сторонньої допомоги він врятував пасажира від удушення, інформує Ukr.Media.

У 2015 році американський журнал People визнав терапевта із США Михайла Варшавськи найкрасивішим доктором планети. Спеціаліст народився в Саранську і в 1995 році разом з сім'єю переїхав у Штати. Тоді Михайлу було шість років, а до 2013 року він закінчив медичний коледж, завів акаунт в Інстаграм, взяв псевдонім Доктор Майк (Dr. Mike) і став розповідати читачам про своє життя.

Сьогодні в Інстаграм на Доктора Майка підписані 3,2 мільйона користувачів, а сам він веде блог, публікує відео з корисними лекціями та порадами про те, як алкоголь діє на організм людини і яка дієта найефективніша.

З 2015 року статті та репортажі про будні та роботу Варшавськи виходили у багатьох західних виданнях і на телеканалах, проте лікар знову нагадав журналістам про себе, зайнявшись порятунком людини на борту літака.

На початку липня Варшавськи разом з іншими пасажирами піднявся на борт лайнера авіакомпанії Delta, який прямував з аеропорту Нью-Йорка в Тель-Авів. Одним з попутників доктора став 26-річний молодий чоловік з Атланти Метт Фарако, який подорожував в рамках ізраїльського освітнього проекту Таглит.

Літак злетів, і вже через дві години Фарако відчув нездужання. У хлопця почався анафілактичний шок — одне з найнебезпечніших ускладнень алергії.

"Я нічого не їв, але я помітив, що мої руки набрякли. У мене перехопило подих. Зазвичай я не страждаю від алергії, а в літаку не було Епіпену (засобів від анафілаксії)", — розповів хворий журналістам.

Ймовірно, екіпаж літака не мав не тільки ліків, але й інструкцій на випадок надзвичайної ситуації. Коли Фарако потрібна була допомога, стюарди та стюардеси почали опитувати пасажирів, і шукати серед них медика. Ви вже зрозуміли, хто з них відгукнувся на прохання? Звичайно ж, Доктор Майк.

Візит лікаря в Ізраїль був діловим, і у нього не знайшлося при собі валізи з препаратами першої необхідності. Залишалося імпровізувати, і для фахівця це був шанс довести свій професіоналізм.

Ми зіткнулися з реальною дилемою, опинившись над океаном з пацієнтом в небезпечному для життя стані. Хоча в літаку не було Епіпена, в екіпажу знайшлася аптечка з епінефрином (з діючим компонентом Епіпену). Нам потрібно було скоригувати дозування і придумати, як ввести ліки.

Варшавськи прийняв єдине доступне рішення: зробити Фарако укол в м'яз ноги. Процедура була болючою, але ліки подіяло безвідмовно — дихання алергіка відновилося. На думку молодої людини, Михайло врятував йому життя: після введення епінефрину лікар залишався з пацієнтом до кінця польоту і стежив за його самопочуттям.

Через кілька днів лікар і пацієнт зустрілися в Єрусалимі в неформальній обстановці та дали інтерв'ю журналістам. Схоже, тепер фанати Варшавськи люблять свого кумира ще більше.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *