На здоров’я впливає висота, на якій проживає людина

Поверх, на якому живе людина, може впливати на самопочуття.

 Виявляється, висота, на якій проживає людина, має свої плюси і мінуси. Дослідники прийшли до висновку, що життя з першого по третій поверх найбільш зручне з точки зору психологічного комфорту. Однак є ризик поганого повітрообміну, підвищена затіненість і вологість, створюють оптимальний клімат для розмноження патогенних грибків, цвілі і бактерій, передає Ukr.Media.

— Спори грибків, які поселяються в бетонних перекриттях, меблів і в легенях, можуть спровокувати бронхіт, пневмонію і запустити механізм алергічних реакцій, — розповіли автори роботи.

Мешканці перших поверхів в більшій мірі страждають від різних джерел забруднення на землі — автомобільних вихлопів, випарів від асфальтових та інших покриттів, передає видання Нealth info .

Тому жити на нижніх поверхах безпечно для здоров'я за умови, що будинок віддалений від автостради мінімум на 200 метрів і розташований глибоко у дворі в оточенні сусідніх будівель і дерев, що грають роль захисного бар'єру.

А ось на високій висоті дуже сильне електромагнітне випромінювання і вібрації, які впливають на головний мозок, судини і нервову систему людини. Життя на верхніх поверхах часто пов'язане з головними болями, безсонням, проблемами з серцем і тиском і різними психоемоційними порушеннями.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.