Може початися анемія: чому лікарі не рекомендують харчуватися лише куркою

Курка сама по собі містить величезну кількість різних вітамінів. Але якщо її вживати занадто часто або харчуватися тільки нею, то це не мине безслідно для організму. Про це говорять лікарі-дієтологи, інформує Ukr.Media.

Куряче м'ясо не має у своєму складі такої кількості заліза, як наприклад яловичина. Якщо в організмі не вистачатиме заліза, це може призвести до слабкості та анемії. Якщо ж порівняти курку і свинину, то в курці виявиться менше жирів. Жири важливі для шкіри та волосся. Також вони нормалізують роботу нервової системи.

Відсутність достатнього споживання жирів може призвести до дефіциту енергії та порушення роботи різних органів. Також свинячий жир допомагає виділенню жовчі та ферментів в організмі, а також бере участь у перетравлюванні їжі та покращує перистальтику кишківника.

Також медики зазначили, що якщо у своєму раціоні ґрунтуватися тільки на курячому м'ясі, то таке харчування може призвести до нестачі деяких харчових волокон. В особистий раціон харчування потрібно включити рибу, овочі та фрукти. Також варто урізноманітнити його іншими видами м'яса.

Стаття має інформаційний характер, у разі виникнення проблем зі здоров'ям зверніться до фахівця.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *