Медики назвали продукти, які можуть врятувати від гіпертонії

Щоб запобігти підвищенню кров&#039яного тиску, в першу чергу варто приділити достаньо уваги правильному харчуванню.

Медики з США назвали продукти, які можуть допомогти в боротьбі з високим кров'яним тиском. Відповідні дослідження показали, що за нормальний тиск відповідає ряд продуктів, у тому числі навіть такий напій як кава, інформує Ukr.Media.

Гіпертонія є небезпечним станом, що може призвести до серйозних проблем зі здоров'ям. За статистикою, близько половини всіх випадків смерті від хвороб серця та інсульту викликані критичним підвищенням кров'яного тиску.

За словами лікарів, продукти, багаті калієм, є найкращим рішенням в цьому випадку. Точніше, найкращими борцями з гіпертонією є банани, огірки, шпинат, квасоля, авокадо. У цей же список внесено каву, яка володіє сечогінними властивостями.

Для зниження кров'яного тиску потрібно близько 5 грам калію в день. Три чверті склянки чорної квасолі забезпечують половину цієї норми. Зменшення споживання натрію — це спосіб вирішення проблеми, який добре зарекомендував себе, але дані свідчать про те, що збільшення кількості калію має не менш важливий вплив.

Експерти відзначили, що давні предки людини не мали проблем з артеріальним тиском, так як в їх раціоні мала місце мінімальна кількість солі. З іншого боку, вони отримували достатню кількість калію завдяки вживанню плодоовочів, коренів різного роду.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *