Лікарі попередили про шкоду карамелі та льодяників для дітей

Батьки люблять давати дітлахам різні карамельки і льодяники. Хтось таким чином хоче заспокоїти свого неспокійного малюка, а інші, навпаки, заохочують цукерками якісь успіхи дитини. Педіатри розповіли, що так робити не варто. А для дітей молодше 4-5 років карамельки взагалі можуть бути небезпечні, інформує Ukr.Media.

Лікарі пояснили, що малюки не вміють правильно їсти такі цукерки. Часто вони починають їх кусати і гризти, а зовсім не розсмоктувати. Це не просто шкідливо для зубів — дитина може вдавитися льодяником, зазначили експерти.

Для дітей старшого віку карамель і льодяники на паличці також не можна назвати корисною солодкістю, адже саме вони найчастіше провокують карієс.

До складу льодяників часто входить величезна кількість шкідливих харчових добавок і синтетичних барвників. Наприклад, штучні барвники E129 і E110, які заборонено використовувати в харчовій промисловості в ряді країн. Ці добавки здатні викликати сильну алергічну реакцію, висип, набряк слизових носоглотки, нудоту і болі в животі.

До речі, барвники ще негативно впливають на центральну нервову систему дітей. Вони провокують синдром дефіциту уваги і підвищений рівень гіперактивності.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *