Лікарі назвали симптоми раку, про які мало хто знає

Ці ознаки можуть говорити про наявність страшної недуги.

За останні кілька років медицина значно просунулася вперед в своєму розвитку, були розроблені нові ліки, які допомагають впоратися з хворобами, які раніше вважалися невиліковними, передає Ukr.Media.

Однак, незважаючи на настільки бурхливе зростання профілактика захворювань і раніше є головним інструментів у ліквідації хвороби на її ранній стадії розвитку.

Правильне використання лікарських засобів є ще одним важливим чинником здоров'я людини. І навпаки, неправильна схема застосування ліків може призвести до тяжких наслідків.

Рак, хвороба, яка приводить в жах багатьох людей, мабуть може бути вилікуваний на його ранній стадії розвитку. Вона перестає бути такою жахливою, якщо ми періодично проходимо профогляд.

Ми повинні щодня уважно стежити за собою, оскільки різні симптоми можуть сигналізувати нам про неполадки в організмі і, отже, про необхідність обстеження.

Оскільки рак вражає різні ділянки тіла, нам вкрай важливо уважно ставитися до свого здоров'я. Отже, пропонуємо вашій увазі 10 симптомів раку.

1. Частий кашель

Частий кашель може бути лише ознакою алергії, однак, коли він стає дуже сильним і частим мабуть має сенс проконсультуватися у фахівця. Рак горла, або гортані, легенів може з'явитися навіть у некурящих. Тереза Бартоломью Беверс фахівець з Андерсоновського онкоцентру вважає, що: "у більшості випадків кашель не пов'язаний з раком, однак частий і сильний кашель може бути симптомом раку легенів і тому хворий з такими проявами повинен пройти медичне обстеження".

2. Незрозуміла втрата ваги

Хоча втрата ваги є мрією багатьох жінок, подібне явище без дотримання дієти може бути симптомом хвороби. Бережіться і несподіваного збільшення ваги.

3. Часті болі в суглобах

Біль у суглобах є одним із симптомів раку кістки, незалежно від його частоти. Головні болі не означають наявність пухлини, однак ніколи не шкідливо звернутися до лікаря з цього приводу. У багатьох випадках рак яєчників діагностується в результаті постійних болів в області живота, а рак легенів може бути виявлений після звернення з приводу болю в грудях.

4. Підвищена стомлюваність без видимих причин

Підвищена стомлюваність без видимих причин може бути ознакою раку крові під назвою лейкемія. Знання подібної симптоматики може в окремих випадках допомогти вам зберегти своє життя.

5. Жовтяниця

Якщо жовтяниця, пожовтіння шкіри, в основному спостерігається у немовлят, з'являється у дорослих людей, то це може бути ознакою проблем з печінкою, включаючи рак.

6. Темні плями і веснянки, які змінюють колір і розміри

Ніколи не шкідливо періодично перевіряти веснянки і родимки. Крім того, необхідно досліджувати будь-які нові темні плями на шкірі. Рак шкіри може бути виявлений саме в цих плямах.

7. Постійні болі в очах

Болі в очах, є симптомом раку очей, можна легко сплутати зі звичайною втомою. Якщо біль не вщухає негайно звертайтеся до лікаря.

8. Виділення з або без крові

Виділення різного кольору і запаху так само повинні стати предметом лабораторного дослідження. Вагінальне кровотеча, що виникає крім менструального циклу може бути симптомом раку шийки матки. Ви повинні відвідувати гінеколога мінімум раз на рік.

9. Дисфонія

Охриплість голосу, яка починається з пухлини голосових зв'язок, може бути викликана серйозною проблемою і може бути симптомом раку.

10. Діарея і кровотеча

Ураження кишечника може призвести до внутрішніх його змін.

Не слід впадати у відчай, якщо ви виявили один або кілька із зазначених вище симптомів. Пам'ятайте також, що багато з них також симптомами інших хвороб і явищ, з якими ми можемо стикатися щодня. Однак, якщо один з наступних симптомів присутній довше звичайного, ніколи не відкладайте відвідування лікаря в довгий ящик. Своєчасний візит до лікаря може в окремих випадках зберегти вам життя.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *