Користь ванілі для здоров’я і краси людини

Ваніль отримують із зрілих стручків орхідей, званих ванільною планіфолією. Його менш дорога версія, синтетична ваніль, виготовляється з деревної маси і кам'яновугільної смоли для використання в якості замінника. Ваніль використовується для ароматизації тортів, коктейлів, шоколаду та морозива. Вона має безліч переваг для здоров'я, інформує Ukr.Media.

Знімає стрес і занепокоєння

Ваніль містить ванілін, який відомий своєю властивістю піднімати настрій і долати депресію, володіє потужними антиоксидантними і протираковими властивостями. Ваніль надає заспокійливу дію на новонароджених і може зменшити їх плач. Аналогічним чином, вона може надавати заспокійливу дію на дорослих і може зменшити рефлекс переляку, а також полегшити апное уві сні.

Володіє протизапальними властивостями

Ванілін, присутній в ванілі, володіє протизапальними властивостями, впливає на зниження маркерів запалення, таких як інтерлейкін 6 та фактор некрозу пухлини альфа, в крові і тканині печінки. Також відомо, що він захищає від пошкодження клітин, пов'язаного із запаленням. Його можна використовувати при ранах і для заспокоєння запалень.

Покращує здоров'я мозку

Вважається, що ванілін і ванільна кислота, що присутні в ванілі, підтримують здоров'я мозку. Вони також володіють нейропротекторними захисними властивостями і можуть принести користь нервовій системі. Ін'єкції ванілінової кислоти захищають від запалення нервові клітини, знижують маркери, пов'язані з хворобою Альцгеймера, і зменшують погіршення пам'яті.

Обмежує споживання цукру

Додавання ванілі в солодкі напої підвищує їх сприйняту солодкість. Додавання ванілі в продукти на основі молока підвищує ймовірність зниження вмісту цукру.

Допомагає знизити кров'яний тиск

Ванілін може допомогти знизити рівень холестерину і регулювати кров'яний тиск. Таким чином, високі дози ваніліну можуть бути ефективними в запобіганні ризику атеросклерозу і серцевих захворювань.

Захищає здоров'я волосся і шкіри

Будучи багатим вітамінним і мінеральним профілем, вона може зберегти шкіру і волосся здоровими, уповільнює появу зморшок. Її можна використовувати у вигляді скрабу або ефірної олії, щоб оживити шкіру і зробити її здоровою. Ваніль також грає певну роль в зменшенні випадання волосся.

Полегшує зубний біль

Спирт, що міститься в екстракті ванілі, може заглушити зубний біль, в той час як його протизапальні властивості можуть допомогти в лікуванні інфекції. Вам просто потрібно нанести кілька крапель ванільного екстракту на невеликий ватяний тампон і прикласти його до ураженої ділянки.

Стаття призначена лише для ознайомлювальних та освітніх цілей і не замінює професійні медичні консультації, діагностику або лікування. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з будь-яких питань, які можуть виникнути у вас про стан здоров'я.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *