Коли найкраще приймати вітамін D — вранці чи ввечері

Вітамін D є важливою поживною речовиною, яку багато людей не споживають у достатній кількості. Хоча перебування на сонці може допомогти вашому організму виробляти вітамін D, його часто недостатньо, і їжа, яку ви їсте, також може не забезпечувати достатню кількість вітаміну, інформує Ukr.Media.

Експерти розповіли, що щоденне приймання добавок — це хороший спосіб переконатися, що ви отримуєте достатню кількість вітаміну D.

Рекомендована доза становить 600-800 МО для більшості здорових дорослих віком від 19 до 70 років. Проте деяким групам може знадобитися більше, наприклад, мамам-годувальницям, людям із захворюваннями, що обмежують всмоктування жиру, людям похилого віку, людям з темною шкірою, людям з надмірною вагою або тим, хто переніс операцію зі шунтування шлунку, людям, які не виходять на вулицю, і тим, хто на веганській дієті.

Важливо не перевищувати верхню межу в 4000 МО на день, якщо це не рекомендовано лікарем.

Коли справа доходить до часу, не має значення, чи приймаєте ви вітамін D вранці, вдень або ввечері, якщо ви приймаєте його з їжею.

Шукайте добавки з вітаміном D3, оскільки вони легше засвоюються організмом. Переконайтеся, що ви вибрали відомий бренд, який був протестований третьою стороною на чистоту й ефективність.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *