Вчені вважають, що здоров'я дитини більше ніж на 50% залежить від місяця зачаття і народження.
Вчені з університету Прінстона багато років вивчали проблему хворобливості новонароджених малюків. Вони помітили, що діти, народжені в певні сезони року відрізняються здоров'ям. Протягом 2-х десятків років вчені вивчали це питання. Зрештою, вони змогли назвати ідеальний місяць для зачаття, інформує Ukr.Media.
Виявилося, що ті діти, які були зачаті в літні місяці та народилися взимку — на початку весни частіше схильні до патологій, відстають у розвитку і більш схильні до інфекційних захворювань, бо у них більш слабкий імунітет.
Пов'язано це з тим, що останні місяці вагітності припадають на зимовий період, коли кількість ультрафіолету від сонця мізерно мала. Саме ультрафіолет і вітамін D потрібні для якісного формування внутрішніх органів, скелета та імунної системи. При нестачі сонячного світла діти народжуються слабкими, їм притаманна низька вага тіла і вони схильні до хронічних хвороб.
Ідеальний місяць для зачаття
Краще всього, якщо дитина народиться в першій половині осені. Початок вагітності припадає на кінець зими, коли ще немає свіжих фруктів і овочів, однак брак вітамінів дуже просто заповнити за допомогою прийому комплексних вітамінних препаратів.
А ось кінець вагітності припадає на літо та осінь, коли ще багато сонячного світла, є в достатній кількості овочі і фрукти, а тому плід, який активно розвивається може отримувати всі необхідні для формування міцного здоров'я речовини.
Вчені, провівши безліч досліджень прийшли до однозначного висновку: ідеальний місяць для народження дитини — це вересень. А, значить, ідеальний місяць для зачаття — грудень.
Вчені з Кембриджу паралельно провели ще одне дослідження. Виявилося, що діти, народжені у вересні, краще вчаться в школі та володіють більш високими показниками інтелекту. Те ж стосується і студентів. Вересневі студенти досягають великих успіхів у навчанні.
Виявилося, що кінець вагітності, який припадає на сонячну пору року, не тільки формує міцний імунітет і здоров'я, але і покращує розумовий розвиток дитини.
Джерело: ukr.media