Кілька хвороб, які виникають саме через стрес

Деякі хвороби часто виникають через постійний стрес.

Стрес негативно впливає на будь-яку людину, проте хтось може впоратися з "нервами" без наслідків, а іншим доводиться вирішувати вже більш серйозні проблеми, викликані надлишком переживань. Ми вирішили з'ясувати, які розлади і хвороби виникають найчастіше на тлі стресового або депресивного стану, інформує Ukr.Media.

Харчові розлади

Зазвичай, людина, що переживає серйозний стрес, зіштовхується з харчовими розладами різної тяжкості. Булімія або анорексія можуть розвинутися непомітно на тлі сильного переживання, і коли ви візьметеся за лікування, ваш стан може вже серйозно стурбувати лікаря. За статистикою, жінки страждають на анорексію і булімію майже у два рази частіше, ніж чоловіки, і усе через відмінності у нервовій системі.

Біль у животі

Цей момент складно назвати розладом або повноцінною хворобою, проте майже 60 % опитаних заявили, що у момент сильного переживання зіштовхувалися з болем різного характеру в області живота. Нерідко це пов'язано і з тим, що багато людей воліють заїдати стрес не надто корисною їжею, і все ж таки основна причина — спазми, які є природною реакцією організму на емоційне потрясіння.

Шкірні захворювання

Один з перших органів, на якому позначається стресовий стан, — шкіра. Зазвичай, шкіра реагує висипом або розвитком досить неприємних хвороб, на зразок псоріазу або дерматиту. Дуже важливо вчасно зайнятися своїм психічним здоров'ям, щоб уникнути відвідувань дерматолога, з яким доведеться зустрічатися не рідше, ніж з психологом.

Розлади сну

Багато людей у той чи інший період життя зіштовхуються з безсонням, що також може бути пов'язане з напругою. Під час сильного емоційного переживання наш мозок працює настільки активно, що не дозволяє розслабитися і просто заснути, через що доводиться звертатися до фахівця, який за допомогою індивідуальної терапії знижує його надмірну активність, щоб людина могла мати повноцінний сон.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *