“Життєві сили непомітно тануть”: Як по їжі зрозуміти, що насувається проблема чи хвороба

Можна по їжі визначити, що з вами чи близькою людиною щось не так. Йде втрата енергії, життєві сили непомітно тануть. Причин може бути чимало: це і хронічний стрес, і перевтома, і початок хвороби, і чиясь недобра увага… Але ось стосовно їжі можна визначити загрозу нещастя, що підкрадається, інформує Ukr.Media.

Перед смертю людина не хоче навіть хліба. Хліб — це остання їжа, від якої відмовлялася людина. Звичайно, це не єдиний маркер поганого стану. Є інші сигнали, пов'язані із їжею.

Вам не хочеться їсти. Але їсти треба, і ви щось у собі запихаєте. Вибачте за грубість. Трішки перекусили, не відчуваючи смаку, а потім навіть згадати не можете, що ви їли. І коли ви їли востаннє.

Ви, навпаки, стали їсти багато. Забагато! Це організм намагається заповнити запаси енергії. Але ви не знаєте смаку, вам несмачно. Просто харчуєтеся, щоб їсти. Навіть об'їдаєтеся всім поспіль і знову йдете до холодильника. Лаєте себе, але знову жуєте щось, хоча недавно щільно повечеряли…

Ви намагаєтеся приготувати улюблені страви, а виходить несмачно. Не так, як завжди. Не тільки вам несмачно, а й іншим. Ви неначе втратили кулінарний талант, чуття. І приготовлену їжу доводиться іноді викидати. Вона несмачна.

У вас почали швидко псуватися продукти в холодильнику. І не тільки в холодильнику: хліб пліснявіє, суп прокисає, молоко згортається… Цікаво, що в експерименті в руках людей із депресією гинули дріжджові клітини у пробірці. А за народним повір'ям, якщо відьма поряд, скисає молоко і не піднімається опара для хліба. Тож у цьому повір'ї є сенс…

Їжа — це енергія. І проблеми з їжею можуть сигналізувати про проблеми з енергією вашого організму. З вами щось не так, але ви поки що не відчули своєї втоми та слабкості. За цими простими ознаками можна здогадатися, що ви втрачаєте енергію. Тепер треба шукати причину: самостійно чи разом із фахівцем. І можна уникнути проблеми, що насувається, якщо звернути увагу на ці сигнали і вжити заходів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *