Інтервальне голодування допомогло лікарю скинути 57 кілограмів

Неймовірне схуднення всього за 18 місяців.

Інтервальне голодування допомогло лікарю скинути 57 кілограмів всього за 18 місяців, інформує Ukr.Media.

В той час, як більшість дієт має цілий ряд правил і складнощів, інтервальне голодування робить схуднення простою справою. Не дивно, що такий спосіб контролю ваги набуває все більше прихильників у всьому світі!

При такій схемі харчування можна їсти лише в певний час. Наприклад, лише 4 години на добу. Або 8 годин. Або 5 днів в тиждень. В інший час про їжу слід забути, обмежившись питтям — водою, овочевими та фруктовими соками.

Цим способом боротьби із зайвою вагою користуються навіть лікарі!

Так, лікареві Кевіну Гендро (Kevin Gendreau) з допомогою інтервального голодування вдалося втратити 57 кг всього за 18 місяців. Ось його історія.

Я вирішив бути здоровим…

Дуже часто в житті людини має статися щось особливе, перш ніж вона почне діяти. Для Кевіна Гендро, лікаря з Массачусетсу такою подією стала смерть його 32-річної сестри від раку яєчників.

Спостерігаючи за тим, як захворювання поступово забирає її життя, лікар Гендро серйозно задумався про власне здоров'я. На той момент 28-річний чоловік важив 136 кг при зрості 180.

У моєї бідної сестри Рейчел не було вибору. Я ж вирішив бути здоровим.

Кевін почав набирати вагу ще в студентські роки — додалося близько 23 кг із-за сильного стресу. А коли його батько помер від рідкісної форми меланоми, їжа і зовсім стала для Гендро джерелом комфорту.

Молодий медик продовжував стрімко товстіти протягом декількох років.

Поступово ви втрачаєте всяку віру в свою здатність контролювати власні емоції і голод. Я і гадки не мав, наскільки сильна моя воля.

Однак, спостерігаючи, як сестра бореться з раком, Кевін зрозумів, що саме нездоровий спосіб життя став причиною його власних проблем зі здоров'ям, таких як високий кров'яний тиск і підвищений рівень холестерину, діабет і апное уві сні.

Як тільки лікар усвідомив це, в його голові щось клацнуло, і Гендро зміг зосередитися на втрату ваги.

В серпні 2016 року Кевін прибрав з раціону прості вуглеводи і почав вживати приблизно за 1 700 калорій на день. Перші 18 кг зайвої ваги "розтанули" на очах.

Потім лікар більш ретельно переглянув свою дієту, налягаючи на наступні продукти:

  • овочі;
  • бобові;
  • чорна кава без цукру;
  • зелений чай;
  • грецький йогурт нежирний;
  • фрукти;
  • сирі горіхи.

Зміна раціону допомогла чоловікові скинути ще більшу вагу. Але як тільки ваги показали позначку в 100 кг, його прогрес застопорився.

Останні 27 кг зайвої ваги

Лише після смерті сестри в червні 2017 року Гендро знову почав втрачати вагу за допомогою дієти 16:8 також відомої як інтервальне голодування.

Я відчував себе набагато краще. Але, коли стан моєї сестри погіршився, це мотивувало мене не зупинятися на досягнутому.

Чоловік їв усе, що йому хотілося, з полудня до 8 вечора, а потім робив перерву. Це допомогло Кевіну втратити останні 27 кг зайвої ваги.

"Дев'яносто відсотків моєї втрати ваги… це дієта!"

В цілому, його схуднення зайняло 18 місяців.

"Я вражений тим, як це працює! Інтервальне голодування — дуже здорова дієта, яку я полюбив".

А що зараз?

В останні кілька місяців Кевін почав активно тренуватися. Він сподівається, що фізичні вправи допоможуть підтягнути обвислу шкіру.

Гендро продовжує худнути і збирається досягти здорового індексу маси тіла вже в найближчому часі. Він більше не приймає ніяких ліків і відчуває себе повністю здоровим!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *