Ідея австралійського лікаря стала тенденцією у всьому світі – ця дрібниця рятує життя

Виявилося, це чудова ідея!

Ми так звикли до нашого повсякденного життя, що рідко зупиняємося, щоб ставити прості запитання, інформує Ukr.Media.

У спробі уникнути плутанини під час хірургічних операцій австралійський анестезіолог доктор Роб Хакетт вирішив надіти на себе шапочку з написом: «Роб. Анестезіолог».

«#TheatreCapChallenge – це ініціатива мережі PatientSafe Network у відповідь на стурбованість тим, наскільки легко уникнути помилок, поганого спілкування і уникнути плутанини у наших пацієнтів і лікарів», – сказав доктор Хакетт.

Спочатку його колеги не сприймав це серйозно

«Було кілька дурних зауважень на зразок: «Ви що, не пам'ятаєте, як вас звуть?», – сказав доктор Хакетт.

Перенесемося на рік вперед, і Роб, анестезіолог, вже не посміховисько, оскільки це стає тенденцією в усьому світі

В даний час медичні працівники демонструють свою підтримку і участь в русі, роблячи селфі зі своїми власними шапочками, як у доктора Хаккет.

Разом з хештегом #TheatreCapChallenge вони стверджують, що їхні імена можуть заощадити життєво важливі секунди у питаннях життя і смерті. Цей крок, за їх словами, може зменшити затримку і помилки, які виникають, коли лікарі не можуть згадати імена своїх колег в операційній.

«Під час однієї з операцій в кімнаті перебувало близько 20 осіб, – сказав доктор Роб Хакетт, – Я з усіх сил намагався попросити передати мені кілька рукавичок, але людина, на яку я вказував, думала, що я вказую на людину позаду неї».

«Набагато легше працювати, коли ви знаєте імена інших. Це корисно для духу товариства та для пацієнтів»

Дослідження, проведені у Великобританії, показали збільшення безпеки хірургічних операцій з 38 до 90%. Інші дослідження в Стенфордському університеті в США також продемонстрували ефективність #TheatreCapChallenge.

Більш того, перехід на багаторазові шапочки може навіть захистити навколишнє середовище. Лікарні щороку викидають понад 100 000 одноразових шапочок. А вони, між іншим, виготовлені з віскози – речовини, продукція якої особливо шкідлива для навколишнього середовища.

«Лікарня такого розміру може витрачати десь в районі 10000 доларів в рік на одноразові ковпачки», – додав чоловік.

Всесвітня організація охорони здоров'я вимагає, щоб всі співробітники представлялися перед операцією. Доктор Хакетт зізнався, що, за його досвідом, цей процес часто ігнорувався і робився «для галочки».

«Когнітивний дисонанс є однією з проблем, з якою зіткнувся #TheatreCapChallenge, – пояснив доктор Хакетт, – Швидше за все, це вплине на тих, хто не готовий прийняти зміни, бо тоді йому доведеться визнати, що раніше було не так добре».

«У сфері охорони здоров'я це може означати, що ми повинні визнати, що завдавали шкоду людям, навіть вбивали людей протягом багатьох років, а таке дуже важко винести».

#TheatreCapChallenge змусив багатьох згадати кампанію #hellomynameis, засновану доктором Кейт Грейнджер, яка померла від раку в 2016 році.

Таким чином жінка намагалася зміцнити відносини та довіру між персоналом і пацієнтом.

Адже всі ми люди і потребуємо підтримки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *