Яку користь несе рання вечеря для організму

Є багато невеликих змін, які ви можете внести в розпорядок дня, щоб поліпшити своє здоров'я. Однією з таких звичок є рання вечеря. Нерегулярний час прийому їжі може призвести до багатьох серйозних захворювань. Змінивши час вечері, ви можете внести безліч чарівних змін в своє здоров'я. Ось деякі з переваг ранньої вечері, інформує Ukr.Media.

Краща якість сну

Якщо між вашим останнім прийомом їжі і сном проходить від 2 до 2,5 годин — це гарантує, що травна система не відчуває стресу під час сну, так як на той час основний процес травлення вже відбувся. Таким чином, вашому організму потрібно менше часу для відновлення сил і він здатний працювати більш ефективно.

Втрата ваги

Пізня вечеря може призвести до збільшення ваги і високого рівня цукру в крові, незалежно від того, що ви їсте. Люди, які їдять пізно, мають піковий рівень цукру в крові, який майже на 20 відсотків вище, а здатність спалювати жир на 10% нижча в порівнянні з людьми, які вечеряють раніше.

Навіть якщо спочатку це не очевидно, рання вечеря насправді є автоматичною практикою переривчастого голодування. Протягом періоду часу між вечерею і відходом до сну організм здатний задовольняти свої енергетичні потреби за рахунок накопиченого жиру в організмі. Це запускає обмін речовин в організмі, що призводить до кращого управління вагою і успішною втратою ваги.

Зниження ризику раку молочної залози і простати

Вживання їжі до 9 вечора або дотримання проміжку принаймні до двох годин між сном і вечерею може допомогти знизити ризик розвитку раку простати і молочної залози майже на 20 відсотків.

Ці два види раку в основному пов'язані з роботою в нічну зміну і порушенням циркадних ритмів. Пізня вечеря може призвести до збільшення ваги, а надмірна вага або ожиріння є відомим фактором ризику багатьох видів раку.

Полегшення від запору

Оскільки є проміжок між їжею і сном, ваша травна система отримує можливість відпочити. Адекватно відпочила травна система допомагає вам розвинути більш міцну і здорову систему виділення. Люди, які страждають надмірним метеоризмом, також можуть отримати полегшення, повечерявши раніше.

Коли ви пізно вечеряєте, їжа не перетравлюється належним чином, перш ніж ви ляжете. Лежання може викликати безліч інших проблем, пов'язаних зі шлунком, таких як кислотний рефлюкс, здуття живота, гази і / або болі в животі. Всі ці проблеми, як правило, є ознакою нетравлення шлунка, викликаного відсутністю проміжку між вашою вечерею і сном. Чим більший проміжок між вечерею і сном, тим краще ваша травна система здатна функціонувати.

Користь для серця

Люди, які пізно вечеряють, мають підвищений ризик серцевих захворювань, а також найгірший результат після інфаркту. Пізній прийом їжі шкідливий для серця. На початку дня краще споживати більше калорій, щоб знизити ризик серцевих захворювань.

Зниження ризику розвитку діабету

Пізня вечеря збільшує ризик діабету і серцевих захворювань. Це пов'язано з 24-годинним циклом організму. Коли ви постійно їсте на ніч, у вас починає розвиватися резистентність до інсуліну, оскільки клітини організму перестають реагувати на інсулін звичайним чином. Це збільшує ризик розвитку діабету 2 типу. Рання вечеря може значно знизити цей ризик.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *