Які продукти потрібно їсти, щоб позбутися неприємного запаху з рота

Коли справа стосується неприємного запаху з рота, всі згадують себе в якийсь час — дуже неприємна ця ситуація. Але ось хороші новини. М'ятні цукерки, жувальна гумка і навіть спрей для дихання — це не єдині можливі способи освіжити дихання, інформує Ukr.Media.

Чому взагалі виникає неприємний запах з рота?

Звичайно, те, що може допомогти зменшити неприємний запах з рота, залежить насамперед від того, що його викликає.

  • Неприємний запах з рота може бути викликаний тим, які продукти ви їсте. Ці шматочки їжі на зубах можуть сприяти розмноженню бактерій у роті, що може призвести до неприємного запаху з рота.
  • Крім того, деякі продукти, такі як часник і цибуля, можуть продовжувати викликати неприємний запах з рота, навіть якщо ви ретельно чистите зуби, користуєтеся зубною ниткою і рідиною для полоскання рота. Чому? Тому що після того, як вони перетравляться, вони по кровоносній системі потрапляють в легені.
  • Причиною неприємного запаху з рота також можуть бути тригери, не пов'язані з їжею, такі як певні ліки, сухість у роті, погані звички гігієни порожнини рота або захворювання.

Ми розглянемо деякі потенційні переваги різних продуктів, які можуть допомогти поліпшити неприємний запах з рота.

Вода

Основною причиною неприємного запаху з рота є бактерії, які мали можливість накопичуватися в роті. І якщо ви любите солодкі напої, такі як газована вода, вгадайте що? Ви насправді годуєте ці бактерії.

Але якщо замість цього ви п'єте воду, ви допомагаєте змити ці бактерії, зменшуючи ймовірність того, що вони спричинять неприємний запах з рота або інші проблеми, такі як карієс.

Йогурт

Коли багато людей чують слово "йогурт", перше, що спадає їм на думку, — це тип здорової їжі. І так, залежно від його інгредієнтів, йогурт може бути корисним для здоров'я, включаючи потенційну допомогу при неприємному запаху з рота.

Дослідження добровольців показало, що вживання йогурту двічі на день може допомогти зменшити неприємний запах з рота. Причиною, на думку дослідників, є боротьба з бактеріями, що викликають неприємний запах з рота, за допомогою активних бактерій, які знаходяться в йогурті.

Яблуко

Уявіть собі це: ви на вечері, коли господар приносить свій домашній часниковий хліб. Ви не хочете бути грубим, але навіть коли ви берете шматочок, ви турбуєтеся про неприємний запах з рота. У часнику є сірка. І як скаже вам кожен, хто коли-небудь нюхав сірку, вона зовсім не пахне трояндами. Однак яблука містять сполуку під назвою поліфеноли, яка допомагає розщеплювати сірку.

Крім того, сирі яблука мають хрустку текстуру і стимулюють вироблення слини, що може допомогти очистити зуби від залишків їжі. Частинки їжі, які не видаляються належним чином з рота, можуть викликати неприємний запах. Звичайно, ніщо так не допомагає зберегти здоров'я порожнини рота, як правильна гігієна. Однак Яблука можуть трохи полегшити звичайне чищення зубів та використання зубної нитки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *