Які причини нудоти і блювоти?

Нудота і блювота — можуть виникати з різних причин і бути симптомами різних захворювань. Отже, за яким же причин виникають нудота і блювота?

Блювання можна охарактеризувати виверженням шлункового вмісту через рот. Як правило, блювота є своєрідною захисною реакцією організму внаслідок попадання в нього дратівливих або отруйних речовин, інформує Ukr.Media медицина.

Зазвичай блювота не з'являється сама по собі: найчастіше їй передує виникненню почуття нудоти. Нудота характеризується появою неприємних відчуттів в надчеревній області. Іноді нудоту супроводжує загальна слабкість, запаморочення, прискорений пульс.

Виникнути нудота може при отруєнні, захворюваннях органів шлунково — кишкового тракту, під час вагітності. Нерідко нудота з'являється при порушенні дієти.

Нудота — дуже поширений симптом "морської хвороби", виникає вона при закачуванні.

Блювота може супроводжувати серйозні захворювання органів черевної порожнини, запальні процеси, що відбуваються у внутрішніх органах. Кишкова непрохідність, яка виникає при спайкової хвороби, також може бути однією з причин блювоти.

Яскраво виражене відчуття нудоти та блювання дуже часто супроводжують розвиток вірусних і бактеріальних інфекцій. Нерідко разом з блювотою і нудотою в цих випадках виникає пронос.

Відчуття постійним нудоти і блювання є досить вагомим приводом звернутися до лікаря!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *