Які дитячі речі не можна купувати з рук, а які можна

Деякі дитячі речі не можна купувати з рук, щоб не нашкодити здоров'ю малюка. Крім того, є й такі речі, які можна використовувати після інших дітей, інформує Ukr.Media.

Які дитячі речі не можна купувати з рук

Взуття

Перше взуття дитині не варто купувати з рук, тому що у всіх різний звід стопи. У ньому малюкові може бути незручно або ж воно може деформувати його стопу. У гіршому випадку можна заразитися грибком.

Соски і пляшечки для годування

Купувати вже використані раніше соски і пляшечки для годування дуже небезпечно для здоров'я дитини. Так само як будь-який дитячий посуд. Вся річ у тім, що в мікротріщинах можна знайти багато небезпечних бактерій і мікроорганізмів, які можуть завдати шкоди дитячому організму.

Матраци та подушки

Дитячі постільні приналежності теж не можна використовувати після когось. На матраці і подушках може бути багато пилу та інших бактерій, що теж зашкодить дитині. Дітям потрібно купувати ортопедичні матраци, які можуть запам'ятовувати форму тіла, а подушки слід міняти через 2-3 роки.

Дитяче автокрісло

Далеко не всім по кишені нове автокрісло, а особливо якщо у нього є система «ізофікс». Ніхто і ніколи не зможе дізнатися, чи є у нього які-небудь пошкодження або ж воно було в аварії. Такими кріслами не рекомендується користуватися.

Нижня білизна

Одягати чужу спідню білизну негігієнічно і неприємно, тому тут навіть обговорювати нічого. Те ж саме стосується і піжами.

Коляска

Незважаючи на те, що б/у коляски користуються попитом, купувати їх з рук не варто. Вся річ у тім, що за довгі роки матрацик і дно деформуються через що малюкові може бути некомфортно в ній.

Захисний шолом

Шолом потрібно підбирати індивідуально, тому що, купивши його з рук, можна не помітити будь-яких тріщин або поломок. Якщо в ньому розтягнутий ремінь або є якась мікротріщина, то він вже є ненадійним і буде становити небезпеку для дитини. Крім цього, збільшується ризик зараження вошами та іншими інфекціями шкіри.

Ролики і лижні черевики

Лижні черевики можуть добре сісти лише на першого власника, а всім іншим можуть тільки шкодити. Крім цього, через деякий час у них слабшає якість кріплення. Що стосується роликів, то з часом коліщатка зношуються і стають погано керованими, через що збільшується ризик отримати травму.

Що з дитячих речей можна купувати з рук

Ліжечко

Перш ніж купувати ліжечко, слід його гарненько оглянути. Якщо у нього хороший стан, то воно прослужить багато років. Придбати бажано просте, оскільки ліжка з електронним механізмом частіше ламаються.

Одяг

Купувати можна верхній одяг, адже діти занадто швидко ростуть, і курточки вистачає тільки на один сезон, а купити нову не всім по кишені. Якщо річ якісна, то з нею нічого не станеться і її можна довго носити. Але для немовлят варто купувати все нове.

Дитячі меблі

Сміливо можна купувати пеленальні столики, тільки перед цим необхідно гарненько їх оглянути. Те ж саме стосується дитячих шаф і інших меблів, потрібно переконатися в тому, що у них є всі кріплення.

Іграшки

З рук можна купувати розвиваючі дитячі ігри, адже вони коштують набагато дешевше. Але м'які іграшки не варто купувати, краще віддати перевагу пластиковим, адже їх можна почистити і помити.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *