Як впоратися з головним болем без ліків: поради медиків

Не обов'язково приймати лікарські засоби – існує чимало натуральних способів впоратися з цією проблемою.

За даними Американського товариства головних болів, дана проблема часто є ознакою того, що організм потребує відпочинку. Іноді для полегшення стану достатньо полежати, розслабившись, 10 хвилин в кімнаті з заштореними вікнами.

Ще одна часта причина появи головного болю — знижений рівень цукру в крові. В такі моменти, перекусивши, можна «вилікуватися». Експерти рекомендують продукти, багаті магнієм — шпинат, тофу, насіння соняшнику та гарбуза, інформує Ukr.Media.

У тих випадках, коли головний біль пов'язаний із застудою або закладеністю носових пазух, корисним може стати прийняття гарячого душу. Якщо застуди немає, засобом зняття головного болю можуть бути холодні компреси на чоло — з таким компресом потрібно полежати деякий час.

Також один з випробуваних способів лікування головного болю без ліків — масаж. Медики відзначають, що можуть полегшити біль будь-які легкі дотики кінчиками пальців. Масаж відновлює кровопостачання і дозволяє організму розслабитись, що знімає спазми — причину болю.

Головний біль, через напругу — це те, з чим стикаються на особистому досвіді до 80% людей, які живуть на світі. Такий біль виникає із-за застою крові в області комірцевої зони та жорсткості м'язів. У такій ситуації допомагає розминання шиї та рухи головою вгору, потім вниз, потім вправо і вліво.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *