Як лікувати заїди в куточках губ

Багато хто з нас стикалися з такою проблемою, як тріщини на губах

Багато хто з нас стикалися з такою проблемою, як тріщини на губах, передає Ukr.Media. Інша назва хвороби – заєда. Причини виникнення недуги медпрацівникам відомі, і методів лікування досить багато. Люди можуть вибрати той метод лікування, який їм найбільш підходящий.

Медицина привласнила заєдам кілька назв – ангулит, ангулярний стоматит і хейліт. Початок хвороби не має видимих ознак. Але пізніше відчувається біль. На губах з'являються глибокі тріщини і щоки можуть почервоніти.

Причини виникнення:

Нестача вітамінів А, B, E викликає розвиток ангулита

Тріщини можуть сигналізувати алергію. Таким чином, наш організм може відреагувати на неякісні косметичні засоби

Не облизувати губи, щоб їх зволожити. Це може призвести до пересушування. І в результаті цього утворюються тріщини і лущення на губах

Нестача заліза, яка з часом стане причиною анемії

Ангулит може стати симптомом цукрового діабету. Постійно хочеться пити

Носіння брекетів і неправильний прикус викликають порушення в роботі слинних залоз. Слина накопичується на губах, і це призводить до тріщин

Зуби в поганому стані і наявності карієсу можуть стати причиною хвороби. Спочатку полікувати зуби, а потім приступайте до лікування ангулита, якщо хочете отримати ефективне лікування

Лікування заєд

Помітили симптоми хвороби, тоді встановіть і її причини. Адже від цього залежать методи її лікування. Зволікати з початком боротьби з недугою не варто, щоб не розвивалася інфекція. Для лікування використовують мазі. В аптеці є велика їх кількість, візьмемо наприклад левомеколь і пантенол, також допомагає еритроміцин. Іноді доводиться скористатися антибіотиками. Це залежить від причини виникнення хвороби. Рекомендують приймати вітаміни під час лікування і для профілактики.

Можна скористатися і народними методами лікування. Вони будуть ефективними на ранніх стадіях хвороби. Корисним буде змастити губи соком алое і каланхое. А з допомогою меду можна пом'якшити шкіру губ. А якщо змішати сир з тертим яблуком, то вийде корисна маска, яку потрібно нанести на рану. Ефективним у лікуванні буде змазування хворого місця соком часнику. Але це потрібно робити регулярно. Відмовтеся від алкоголю і сигарет під час лікування.

Не варто забувати, що маленькі тріщини можуть створити вам великі клопоти. Адже при несвоєчасному втручання у вас можуть залишитися шрами від хвороби, від яких можна позбутися лише за допомогою пластичної хірургії.

При лікуванні хвороб всі методи хороші. Тому для поліпшення результату скористайтесь та народними методами. Ніколи не варто ігнорувати «маленькі» недуги, щоб не викликати «великі» проблеми. Будьте здорові!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *