Грибок відсохне з коренем! Візьми та намаж ноги звичайної

Поки у грибка, що живе в твоєму організмі, є живильне середовище, він буде розмножуватися….

Найкращий засіб проти грибка на ногах і будь-яких інших грибкових захворювань це, звичайно ж, дієта. Чому у багатьох людей грибок з'являється знову і знову? Тому що лікар часто призначає препарати, здатні прибрати симптоми захворювання і його зовнішні прояви, але не знищують грибок повністю.

Поки у грибка, що живе в твоєму організмі, є живильне середовище, він буде розмножуватися. Але якщо на час обмежити себе і перестати вживати продукти, які сприяють розвитку грибкової інфекції, захворювання зникне. Корисно поєднувати антигрибковий дієту з іншими методами лікування: трохи нижче буде рецепт дуже простий, але ефективної ванночки для ніг.

 

Дієта проти грибка

Чому ми пишемо в першу чергу про дієту? По-перше, всі ліки, які застосовуються для лікування грибка, токсичні і отруюють печінку. Лікуватися ними значить наносити організму серйозний удар, і, що найприкріше, це буде марною жертвою.

Якщо продовжувати харчуватися за звичною схемою, у грибка буде достатньо їжі, щоб все одно залишитися в тілі. Після медикаментозного лікування навіть мінімальна кількість вижили грибкових клітин можуть спровокувати рецидив захворювання. Щоб припинити цю неприємність, відмовся від даних продуктів на 2 тижні, якщо початкова стадія захворювання і на місяць, якщо грибок вже в запущеній стадії.

Заборонені продукти

Кондитерські вироби, торти, тістечка, шоколад, какао.

Фрукти, ягоди, мед, сухофрукти, соки з пакета.

Хліб і будь-яка випічка, все, що містить борошно.

Рис, картопля, кукурудза.

Ковбаси, консерви, напівфабрикати, копченості.

Соуси, все гостре.

Алкоголь.

Газовані напої.

Сир з цвіллю.

М'ясо.

Вегетаріанська дієта є найкращою антигрибкової дієтою. Також слід повністю виключити цукор, крохмалисті продукти і всі борошняні вироби. Що залишається? Трохи продуктів, тільки самі корисні для тебе і нейтральні для грибкових клітин.

Що можна їсти і пити

Курячі яйця.

Кисломолочні продукти без цукру.

Свіжа зелень і овочі (крім картоплі, буряка і моркви).

Риба і морепродукти.

Соя.

Горіхи і насіння.

Чай, кава, трав'яні відвари.

Потрібно усвідомити, що противні ознаки грибка на ногах і інших видів грибка, наприклад, candida, це жахливо, але… Набагато гірше те, що відбувається всередині тіла, те, чого ми не бачимо. Величезні грибкові колонії можуть розмножуватися в тілі з космічною швидкістю. Продукти життєдіяльності грибів можуть отруювати організм і викликати такі явища, як хронічна втома, постійні головні болі, розлад шлунка, різні шкірні захворювання, зниження імунітету.

Через кровоносну систему грибок поширюється по всьому організму і потрапляє в усі органи. До лікування потрібно підійти відповідально, почавши з дієти, а позбавиться від видимих неприємних симптомів допоможе содова ванна.

Засіб проти грибка

Найпростіше і доступне засіб проти грибка нігтів на ногах можна зробити з соди і солі, які напевно є у тебе на кухні.

Тобі знадобиться

1 ст. л. соди

1 ст. л. солі

2 л теплої води

Ванночка для ніг проти грибка

Розчини соду і сіль у воді кімнатної температури. Потримай ноги у ванночці приблизно 10 хвилин. Потім помий ноги з милом. Роби таку ванночку кожен вечір, і через 2 тижні від грибка не залишиться і сліду.

На жаль, величезна кількість оброблених продуктів у нашому раціоні провокує постійні грибкові захворювання. Бажано самі шкідливі продукти з високим вмістом цукру вживати вкрай рідко.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.