Фахівці визначили, які види сухофруктів є найкориснішими для людей

Дієтологи визначили четвірку сухофруктів, що володіють найбільшою кількістю корисних властивостей для організму людини, інформує Ukr.Media.

За словами експертів, найбільшим спектром корисних властивостей володіють звичні для усіх родзинки, чорнослив, фініки і курага. Вони пояснили, що у цих продуктах міститься велика кількість вітамінів, мінералів, клітковини, і, що є особливо важливим, поліфенолів — потужних антиоксидантів.

Родзинки сприяють корегуванню тиску і протидіють запальним процесам, що досягається завдяки калію і вітамінам групи В у складі.

Чорнослив виступає замінником проносних препаратів, допомагає у боротьбі з остеопорозом. Він теж містить велику кількість калію, завдяки якому сприяє профілактиці захворювань серця і судин, а також відрізняється високим вмістом вітамінів А й К.

"Фініки багаті на залізо, калій, клітковину. Вони є лідерами серед антиоксидантів, чим сприяють зменшенню пошкоджень, які викликані вільними радикалами. На останніх місяцях вагітності сприяють розширенню шийки матки. Курага — профілактика захворювань очей. Вона багата на клітковину, калій, вітаміни А і С. Може забезпечити 47 % добової норми вітаміну А, а це корисно для нашої шкіри і очей", — говорять дієтологи.

Крім того, вони попередили, що зловживати продуктами все ж таки не варто. Це пов'язано з їх високою калорійністю.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *