Ердоган дорікнув Європі за жорстокість поліції до “жовтих жилетів”

Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган використав зіткнення між «жовтими жилетами» і поліцією у Парижі, щоб відповісти європейцям на їхню критику його поведінки з політичною опозицією у Туреччині.

Про це повідомляє Bloomberg.

«Ті, хто знущався з наших поліцейських сил, звинувачуючи їх у жорстокості, тепер мають поглянути на власну поліцію. Європа провалила урок демократії, свободи і прав людини», – заявив Ердоган, коментуючи події у Парижі.

Як зазначає видання, європейські лідери часто критикували Ердогана за те, що він занадто жорстокий щодо інакомислення. Критика Ердогана особливо посилилася після невдалого державного перевороту в 2016 році, який призвів до величезної кількості арештів і затримання багатьох журналістів, вчених і опозиційних політиків на тривалі терміни.

Читайте також: "Жовті жилети": Тимчук показав французів-провокаторів, пов'язаних із ГРУ

У Франції з 17 листопада тривають акції протестного руху так званих «жовтих жилетів». Активісти виступають проти підвищення цін на пальне, урядової податкової політики у цілому і вимагають відставки президента і прем'єр-міністра.

Сьогодні, 8 грудня, у ході четвертої хвилі невдоволення було затримано 600 осіб. У результаті зіткнень з боку правоохоронців і протестуючих є поранені.

Джерело: ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *