Думка медиків: шість захворювань, які можуть загостритися влітку

В жарку пору року ризик загострення або виникнення деяких захворювань значно збільшується.

Літо — це не тільки пора відпочинку, відпусток і дач. Це ще той час, коли про себе дають знати деякі захворювання. В цей час року вони цілком можуть загостритися, кажуть медики.

ГРВІ

Захворіти влітку ГРВІ — це зовсім не нонсенс. Медики відзначають, що застудитися влітку навіть простіше, ніж взимку, інформує Ukr.Media.

Віруси мають дуже сприятливу атмосферу для свого розмноження — тепло і вологість. Стимулятором розвитку інфекції може стати холодна рідина, яку випили жарким днем. Віруси, що провокують інфекції влітку, відрізняються від класичних симптомів ГРВІ. Так, вони часто провокують ще й ознаки отруєння — біль у животі та нудоту.

Аутоімунні захворювання

Інтенсивний ультрафіолет і висока температура повітря можуть стати чинниками загострення симптомів розсіяного склерозу, вовчака та інших аутоімунних захворювань.

Судоми в ногах

Неврологи вважають, що спекотна погода — додаткове навантаження для «моторних» нервів, які виступають в ролі передавачів імпульсів від центральної нервової системи до мускулів. У підсумку, надмірна реакція цих нервів провокує судоми в ногах.

Камені в нирках

Згідно з науковими даними, пропорційно з підвищенням температури повітря збільшується і ризик виходу каменів з нирок. На думку фахівців, це пов'язано з тим, що влітку втрата вологи організмом відбувається більш інтенсивно. Нирки в такому режимі відчувають підвищене навантаження. Тому важливо в цей час року пити багато чистої води.

Головні болі

Спека і нестача кисню — один із найсерйозніших чинників загострення мігрені і головних болів різних типів. Медики рекомендують завжди мати під рукою питну воду і ліки. Люди, схильні до мігреней, повинні обов'язково носити головні убори або парасольки.

Шкірні захворювання

Розацеа і екзема часто дають про себе знати саме влітку. Шкірні запальні процеси влітку мають тенденцію протікати більш важко. Це пов'язано з тим, що спека пригнічує захисні реакції імунітету, тому шкірні реакції загострюються.

Влітку на стан шкіри погано впливають шкідливі випари від різних поверхонь, які в жарку погоду стають більш інтенсивними.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *