Дієтологи: простий і доступний продукт, який нормалізує тиск

Виявляється, вживання йогурту допоможе нормалізувати артеріальний тиск.

У йогурті міститься калій, який вимиває з організму сіль, яка провокує підвищення артеріального тиску, інформує Ukr.Media.

Про це відкриття повідомили британські дієтологи.

Вчені виявили, що в натуральному йогурті міститься калій, який дозволяє вимивати з організму зайву сіль, яка провокує підвищення артеріального тиску.

Знежирений варіант продукту також не втрачає своїх властивостей.

Багато людей асоціюють весну не тільки з пробудженням природи, але і гіповітамінозом (нестачею вітамінів), який також помилково називають авітамінозом (повна відсутність вітамінів).

Нестача цих речовин може викликати легку стомлюваність, іноді апатію і занепад сил. Лікар-дієтолог розповіла, як отримувати достатню кількість вітамінів і підтримувати їх вміст в організмі.

Коли кажуть про гіповітаміноз, мова йде, в основному, про два вітаміни. Першим є вітамін С, який зустрічається у фруктах, ягодах, зелені, і який повинен надходити в наш організм щодня, оскільки є водорозчинним і не накопичується в організмі.

Таким чином, недостатнє споживання овочів і фруктів зменшує надходження вітаміну С в організм.

Крім того, вітамін С засвоюється тільки в присутності кольорових пігментів, званих біофлавоноїдами, вони містяться у фруктах і ягодах, наприклад, в шипшині — саме вони надають їй такого червонуватого відтінку.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *