Дієтолог розповіла, як правильно влаштовувати розвантажувальні дні

Експерти рекомендують всім тим, хто худне, а також тим, хто просто стежить за своїм здоров&#039ям і зовнішністю, раз на тиждень влаштовувати розвантажувальні дні.

Розвантажувальні дні хоча б раз на тиждень рекомендується всім бажаючим схуднути, але варто враховувати стан організму, адже при ряді захворювань вони протипоказані, інформує Ukr.Media.

Завжди варто пам'ятати, що розвантажувальні дні — це не дні голодування. Це можливість для організму перейти на новий графік харчування, спалити зайві жири і позбутися від токсинів. Але незбалансованість раціону і вживання лише одного продукту — будь то кефір, яблука, банани або каші, може викликати загострення наявних недуг. Особливо це небезпечно для тих, хто страждає хворобами печінки або нирок, а також при цукровому діабеті.

Крім того, одноденні обмеження можуть зашкодити під час вагітності та годування груддю, хоча деколи вони можуть бути рекомендовані лікарем.

В ряді випадків навіть жінкам в положенні рекомендуються одноденні розвантаження, але призначити їх може тільки лікар, самодіяльність тут недоречна.

Також протипоказані розвантаження при хронічних захворюваннях під час їх загострення, при хворобах печінки і проблеми з нирками.

Важливо пам'ятати, що при розвантажувальних днях протипоказаний алкоголь, сіль, цукор, спеції і будь-які соуси.

Ще один важливий момент в тому, що не можна знижувати калорійність нижче 1000 ккал, інакше ваші обмеження будуть безглуздими — ви просто сповільнете обмін речовин, а все, що скинули в розвантажувальний день, повернеться до вас вже через добу.

Розвантажувальний день потрібно планувати так, щоб ви провели його максимально комфортно — без нервових ділових зустрічей, з'ясувань стосунків, поїздок тощо. Відмовтеся також від інтенсивних тренувань у спортзалі. І, що ще важливо, в розвантажувальні день потрібно на третину збільшити споживання води для того, щоб організм швидше справлявся з очищенням органів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.