Держлікслужба тимчасово заборонила продаж лікарського препарату для обміну речовин

Для цього була важлива причина.

Що за препарат і в чому причина заборони?

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками тимчасово заборонила продаж і зберігання серії препарату «Метакартин». Препарат відповідає за правильний обмін речовин в організмі і важливий для тих, у кого є проблеми з ШКТ, інформує Ukr.Media.

Важливо знати, що заборонений він тимчасово і тільки у вигляді розчину для ін'єкцій 1 г/5 мл, по 5 мл в ампулі; по 5 ампул у контурній чарунковому упакуванню; по 1 контурній чарунковій упаковці в картонній коробці, серії 1805003.

Сам препарат виробляється в Туреччині фірмою Мефар Ілач Сан А. Ш. Заборона ж серії пов'язана з непередбаченою побічною реакцією при застосуванні серії 1805003. Тепер цей випадок будуть досліджувати фахівці, а поки йде перевірка — серію препарату зупинили в реалізації.

Довідка

«Метакартин» є важливим препаратом для поліпшення обміну речовин. Лікарський засіб застосовується для лікування первинної та вторинної карнітинової недостатності у дорослих і дітей, в т. ч. новонароджених і немовлят, і вторинної карнітинової недостатності у пацієнтів, яким проводиться гемодіаліз.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *