Декілька способів, які допоможуть бути бути енергійними та бадьорими без кави

Щоб мати сили і не спати на робочому місці, необов&#039язково пити каву. І ось чому.

Не можеш собі уявити початок дня без чашки латте? Але мова не йде про те, щоб повністю відмовитися від кави. Однак якщо ти занадто часто відчуваєш себе втомленою і млявою, варто переглянути свої звички і ввести в своє життя нові. Ось на що потрібно звернути увагу:

Їж якомога більше зелених овочів

Особливо листових — шпинат, брокколі, кейл, рукола, латук, селера. Всі вони багаті антиоксидантами, вітамінами і мінералами. Також в них міститься залізо, "відповідальне" за оксигенації організму, завдяки яким ми відчуваємо себе відпочилими, інформує Ukr.Media.

Пий зелений чай

Завдяки вмісту в ньому амінокислоти під назвою L-теанін, цей чай здатний пробудити в нас енергію, не порушуючи при цьому внутрішній спокій (як це інколи буває у випадку з кавою). Додатковий плюс зеленого чаю — в ньому міститься безліч антиоксидантів.

Перевір рівень заліза в організмі

Нестача цього мікроелемента може бути головною причиною втоми. Залізо необхідне для правильного функціонування еритроцитів, що відповідають за оксигенації організму (знову-таки, кисень!). Якщо зелених овочів недостатньо, включи у свій раціон червоне м'ясо.

Тренуйся

Кардіотренування корисні для роботи серця, а силові вправи для зміцнення м'язів. Чим більше розвинена м'язова тканина, тим більше енергії виробляється мітохондріями в наших клітинах. Додаткова перевага — набагато кращий обмін речовин.

Завершуй розпочате

Якщо у тебе є список завдань, які потрібно виконати, виконуй їх одне за одним, а не займайся всім і відразу. Багато невиконаних завдань викликають у нас підвищення рівня стресу, дискомфорту і тривожності. Кожне виконане завдання допоможе тобі відчути себе краще і отримати мотивацію (і енергію) для подальших дій. Тоді тобі буде не до перерв на каву!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *