Декілька порад, як можна відпочити безпосередньо на робочому місці

Непомітні для начальства перерви, допоможуть вам краще виконувати свою роботу.

У кожної людини буває відчуття, що робочий день триває вічно. Ви з усіх сил намагаєтеся виконати потрібну роботу. Але ось вже 3 години пройшло, а результату немає. І справа тут не в тому, що ви поганий працівник, просто вашому організму потрібна перерва. Не одна, в належний час, а кілька коротких — для відновлення сил, інформує Ukr.Media.

Але як це можна зробити? Адже не можна піти посеред робочого дня, заявивши, що вам потрібен відпочинок. Так і роботу втратити можна. Але перерви нашому мозку потрібні, і ось кілька порад, як можна відпочити безпосередньо на робочому місці.

Якщо ваша робота, не пов'язана з креативом, тобто ви весь час зайняті монотонною роботою (ведете документацію, набираєте тексти, працюєте з числами та цифрами), щоб відпочити, вам потрібно виконати будь-які інші дії. Наприклад, наведіть порядок на робочому столі, розберіть пошту.

Поговоріть з колегою. В цьому немає нічого ганебного. Ви і приємні емоції отримаєте і дізнаєтеся нову інформацію. Головне, не захоплюватися — п'ятихвилинного спілкування буде достатньо.

Якщо з товаришами розмовляти не сильно хочеться, то потратьте пару хвилин на складання планів на наступний день, запишіть їх.

Щоб зняти напругу, що нагромадилася, достатньо п'ять хвилин витратити на мрії про відпочинок і море. Згадати, як приємно ви провели останню відпустку.

Якщо втома пов'язана не тільки з нудною роботою, але і з фізичним дискомфортом, то додаткова перерва вам просто необхідна.

Після довгої роботи за комп'ютером дуже втомлюються очі. Зробіть невелику розминку для них. Відверніться від комп'ютера, заплющивши очі, потім повільно поморгайте. Повторіть пару хвилин. Головне не дивіться деякий час на монітор.

Ще одна приємна порада — подивіться на небо, відчиніть вікно, вдихніть свіже повітря. Кращої розрядки для організму не придумати. А ще можете просто відкинутися на спинку стільця, закрити очі і ні про що не думати пару хвилин. Головне, щоб начальство не подумало, що ви спите.

Через те, що під час роботи в офісі, ми в основному сидимо, це погано позначається на нашій м'язовій системі і хребті. Встаньте і пару хвилин походіть, потягніться, зробіть кругові рухи шиєю. Якщо ви працюєте в особистому кабінеті, можете кілька разів присісти. Виконайте дихальні вправи.

А ще ніщо так не допомагає поліпшити працездатність, як затишок і комфорт на робочому місці. Вас повинні оточувати речі, які вам дорогі і подобаються: фото з близькими людьми, мила статуетка, яку ви привезли з відпустки, невелика кімнатна квітка. Тільки виберіть щось одне. Це все-таки робоче місце, а не склад. І не варто часто дивитися на годинник — це погана звичка, бо, здається, що час зупинився.

Ось такі маленькі, непомітні для начальства перерви, допоможуть вам краще виконувати свою роботу. Адже, відпочивши організм здатний на багато що.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *