Дієтологи пояснили, чому шкідливо повністю відмовлятися від вживання солі

Якщо повністю перестати додавати сіль у їжу, це може негативно позначитися на здоров'ї. Про це повідомили дієтологи, інформує Ukr.Media.

Як пояснили фахівці, сіль є клітинним потенціалом і необхідна для функціонування клітин і виведення з їхнього складу відпрацьованих метаболітів.

За участі хлору підтримується достатній рівень соляної кислоти. За відсутності або значної нестачі солі в раціоні порушується робота шлунково-кишкового тракту, оскільки соляна кислота бере участь у роботі травної системи, а особливо важлива в переробці білка, який надходить, сказали дієтологи.

За їх словами, 10 грамів на день — добова норма споживання солі. Гіпертонікам кількість продукту краще зменшувати, щоб не було проблем із тиском. Як додали медики, не варто вживати сіль після 16 вечора, щоб рідина не затримувалася в організмі.

Лімфодренажна система у вечірній час досить лінива, і затримка рідини може позначитися не тільки на зовнішньому вигляді людини, наприклад у вигляді набряклості на очах. У тих, хто має діагноз "гіпертонічна хвороба", ввечері, вночі та під ранок може суттєво підвищуватися тиск, тому сіль треба контролювати в раціоні, підсумували лікарі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *