Чому в жодному разі не можна лікувати застуду молоком

Медики з Великої Британії рекомендують під час застуди відмовитися від вживання молока і молочних продуктів, оскільки вони здатні погіршити симптоми захворювання, провокуючи кашель і алергічні реакції, інформує Ukr.Media.

Дослідники посилаються на експеримент за участю понад 100 осіб, у яких були скарги на підвищену секрецію слизу. Спочатку добровольців посадили на безмолочну дієту, потім у раціон частини з них вводили по 350 мілілітрів молока (зокрема соєвого) щодня. При цьому смак продукту модифікували, щоб виключити психологічний фактор.

Усі пацієнти також мали заповнити анкету, де їм пропонувалося на різних етапах оцінити ступінь виділення слизу за шкалою від 1 до 100 балів. Так, після введення в раціон молочних продуктів добровольці відзначили погіршення стану: з 55 балів після відмови від молока до 63 після його вживання впродовж кількох днів.

За словами отоларинголога Адама Фроша, це досить "значний результат на відносно невеликому відрізку часу", і людям, які звикли під час застуди "лікуватися" молоком, у разі підвищеного виділення слизу варто тимчасово відмовитися від продукту.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *