Чому не треба користуватися телефоном, сидячи на унітазі

Хтось пам'ятає дні, коли люди проводили свій день, не нав'язливо перевіряючи свої мобільні телефони на повідомлення? Наші пристрої настільки стали частиною нашого повсякденного життя, що ми відчуваємо себе відключеними, якщо занадто довго знаходимося далеко від них. Це означає, що вони супроводжують нас скрізь, у тому числі в деяких дуже приватних місцях, інформує Ukr.Media.

Не заперечуйте — нещодавно ви користувалися телефоном у ванній, чи не так? Опитування 2021 року, проведене компанією з дезінфекції Vioguard, показує, що вражаючі 73% людей використовували свої пристрої, фактично сидячи на унітазі або стоячи біля пісуара. Але ми хочемо розповісти, чому не варто цього робити.

Не беріть з собою телефон до вбиральні — і ось чому

Це здається досить невинним проведенням часу. Але використання телефону в туалеті протягом тривалого періоду часу може бути більш шкідливим, ніж ви думаєте. Ця звичка не тільки ставить вас під загрозу захворювань та інфекцій, але й може ускладнити відвідування туалету.

Окрім ризику впустити телефон в туалет, використання телефону у ванній кімнаті насправді може вплинути на ваше тіло. На думку експертів, положення, яке ви приймаєте для дефекації, чинить тиск на вени навколо заднього проходу, що може призвести до геморою. Ризик болю і свербіння вище, коли ви відволікаєтеся і довше проводите час в туалеті в такому положенні.

Ще один ризик полягає в тому, що ви можете заважати природному процесу перистальтики, скороченням, які допомагають виштовхнути калові маси. Якщо ви вже схильні до запорів, це може погіршити ситуацію.

Ви збільшуєте ризик зараження мікробами — що загрожує різними хворобами

Ваш телефон сам по собі є магнітом для мікробів, але використання його у ванній піддає його ще більшому впливу бактерій та патогенів із забрудненої мікробами води, яка бризкає, коли ви змиваєте. Звичайно, після цього ви миєте руки, а тоді знову забруднюєте їх, як тільки берете телефон.

Тож якщо ви не можете відмовитися від цієї звички, то принаймні мінімізуйте шкоду, щодня дезінфікуючи свій мобільний телефон, щоб запобігти інфекційним захворюванням.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *