Чому не можна виключати з раціону рослинні олії

Не усі види олій є однаковими, і не усі з них є шкідливими для здоров'я. Існують корисні і не дуже рослинні олії, від правильного вибору яких залежить ваше здоров'я, інформує Ukr.Media.

Якщо ви страждаєте через підвищений артеріальний тиск або маєте проблеми з серцем, то часто чуєте пораду відмовитися від різних видів олій. Комусь здається, що це відповідна стратегія втрати зайвої ваги. Насправді, за повної відмови від олій збільшується втома і ризик розвитку хвороб. Адже без жиру наш організм не проживе, він використовується мозком, нейронними мережами, нервами і деякими іншими частинами тіла.

Нам вкрай важливо дотримуватися добре збалансованої дієти, що включає олії, але у невеликих кількостях. Виключати цілі харчові групи з дієти дуже небезпечно. Організм відчуватиме біль і стрес, що у довгостроковій перспективі загрожує серйозними проблемами. І навіть досягнуте схуднення не стане стійким.

Замість цього спробуйте перейти на корисні олії. До них належать оливкова і кунжутна. Непоганим вибором стане кокосова олія, яка містить насичені жири, що знижують ризик розвитку серцевих захворювань. Якщо вдасться, використовуйте олію авокадо, яка підходить для смаження у фритюрі. А ось регулярне вживання високоочищених олій дійсно завдає шкоди нашому здоров'ю. Не варто часто вживати пальмову олію, лляну або олію з водоростей.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *