Чому не можна прибирати сіль з раціону

Кажуть, що сіль призводить до гіпертонії, і цей продукт краще майже повністю виключити з раціону. Але й у солі є свої переваги, особливо якщо вона морська, інформує Ukr.Media.

Допомагає уникнути зневоднення

Щоб залишатися зволоженими, потрібно зберігати тонкий баланс натрію і калію. Вода у нашому організмі йде за натрієм, і якщо його забагато, тіло буде утримувати воду. Калій врівноважує натрій, тому морська сіль набагато краща, ніж кухонна. Морська сіль містить як натрій, так і калій, що допомагає природним чином зберігати баланс.

Сприяє здоров'ю судин

Морська сіль насправді має захисний вплив проти серцевих захворювань. Важливо розрізняти морську сіль і кухонну, яка менш корисна через низький профіль мінералів.

Врівноважує електроліти і запобігає м'язові спазми

Морська сіль є відмінним джерелом електролітів, які запобігають м'язові спазми під час фізичних вправ. Морська сіль містить натрій, магній, калій і кальцій, які необхідні для оптимального здоров'я. Ці мінерали повинні надходити з раціону, тому що тіло не може їх створювати. Без достатньої кількості електролітів ви можете відчувати аритмію, втому, нудоту і навіть судоми.

Підтримує здорову нервову систему

Натрій регулює рух води по усьому тілу, що має вирішальне значення для здорової нервової системи. Крім того, нервовій системі потрібна сіль для електропровідності, щоб відправляти і отримувати нервові сигнали. Як і у випадку з іншими функціями організму, мозку необхідний правильний баланс натрію та інших електролітів, тому морська сіль є кращим варіантом, ніж кухонна.

Покращує сон

Порада не їсти сіль перед сном стосується кухонної солі і солоних перероблених продуктів, які можуть спровокувати дисбаланс натрію у організмі. Вважається, що морська сіль покращує сон, тому що вона містить дуже багато корисних електролітів для регулювання рівня гормонів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *