Чому лікарі вважають корисним випивати щодня склянку каркаде

Лікарі-дієтологи розповідають про значний оздоровчий потенціал такого напою як каркаде. Спекотного літа охолоджений каркаде (чай з квіток гібіскуса) є одним з кращих способів тамувати спрагу — цей напій не тільки заповнює рівень рідини в тілі, але також забезпечує організм корисними речовинами, інформує Ukr.Media.

Зокрема, каркаде є джерелом мінеральних сполук (калію, кальцію, заліза, магнію, селену та інших), антиоксидантом (бета-каротину, антоціанів, флавоноїдів). До того ж в ньому багато вітамінів, включаючи вітамін C і вітаміни групи B.

Випивати каркаде щодня корисно для профілактики ускладнень, що викликаються як гіпертонією, так і самою гіпертонічною хворобою.

Каркаде сприятливо впливає на роботу серцево-судинної системи. Дослідження довели, що щоденне приймання напою допомагає нормалізувати артеріальний тиск.

Ранкове приймання каркаде з додаванням гранатового соку є прекрасною профілактикою гіпертонії.

У багатьох турецьких лікарів є традиція випивати в ранковий час стакан каркаде. Вважається, що щоденне приймання напою має протизапальну дію, сприяє кращому очищенню тіла від непотрібних, потенційно токсичних компонентів.

Покращує вироблення жовчі, усуває набряклість, виводить зайву рідину з організму, прискорює метаболізм, активізує мозкову діяльність.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *