Чим небезпечна густа кров

Деякі звертають увагу на стан своєї крові і роблять це абсолютно не даремно.

Саме від крові залежать абсолютно всі процеси в нашому тілі, і загустіння цього життєвого середовища призводить до серйозних проблем. Між тим за даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, кожна третя людина відчуває симптоми густої крові різного ступеня тяжкості: звідси велика кількість інсультів, інфарктів, проблем з нирками і печінкою, передає Ukr.Media.

Що це взагалі означає

Густа кров означає, що у неї підвищена в'язкість. На в'язкість впливають багато факторів. Це пошкодження судин, порушення функції печінки, що приводить до відхилень в хімічному складі і підвищення в'язкості плазми, зміна нормального стану клітинних оболонок еритроцитів і тромбоцитів, що призводить до посиленого злипанню цих клітин.

Небезпека густої крові

Загустіння крові призводить до серйозних проблем. Зниження швидкості кровотоку на рівні капілярів і артеріол веде до застою лімфи в тканинах. Отже, організм отримує менше кисню, поживні речовини не доходять до органів у повному обсязі. У якийсь момент кров'яний застій призводить до склеювання тромбоцитів: інфаркт міокарда, інсульт головного мозку — небезпека вище, ніж здається на перший погляд.

Прощай, смачна їжа

Звичайно, від усього відразу відмовлятися не потрібно, але переглянути раціон варто точно. Жирне смажене м'ясо, всілякі маринади, консерви і копчені ковбаси повинні з'являтися на столі лише по великих святах. Те ж саме стосується алкоголю і солодких газованих вод.

Привіт, здорова їжа

Багато продуктів сприяють розрідженню крові. Апельсини, суниця, часник, буряк, лимон і какао — одні з найпоширеніших і легкодоступних. Крім того, не зайвим буде включити в щоденний раціон нежирні кисломолочні продукти.

Ацетилсаліцилова кислота

А якщо простіше — звичайний аспірин. В поліклініці вам напевно пропишуть його в першу чергу, оскільки препарат ефективний і безпечно розріджує кров і покращує прохідність судин. Щодо дозування краще буде поговорити з лікарем: самолікування ще нікого до добра не довело.

Настій таволги

Цей настій може стати прекрасною заміною аспірину. Відвари таволги використовуються і для косметичних цілей і для лікування серйозних хвороб — в народі травичку звуть сорокаприточником, тобто допомагає впоратися з 40 хворобами. Рецепт настою простий: столову ложку таволги заварюють склянкою окропу і проціджують.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *