Чи потрібно витрачати гроші на дорогу зубну пасту: стоматологи розкрили правду

Стоматологи нещодавно розкрили професійний секрет. Вони розповіли, що більшість із нас занадто дорого платить за брендову зубну пасту, яка абсолютно не потрібна для чистих зубів і здорових ясен, інформує Ukr.Media.

Фахівці пояснили, що дійсно потрібно людям, щоб забезпечити зубам належний догляд.

Головне при чищенні зубів — це використовувати електричну зубну щітку, а також зубну нитку та спеціальні йоржики для місць між зубами, куди щітка не може дістатися. Саме це, а не паста, видалить зубний наліт і бактерії", пояснюють лікарі.

Так, для багатьох відчуття свіжовичищених зубів і "м'ятного" подиху — це чудовий спосіб почати і закінчити свій день, але для цього вам теж не потрібні дорогі пасти.

Ми використовуємо зубну пасту через фтор, що міститься в ній, який захищає наші зуби. Він захищає наші зуби від карієсу і кислотної ерозії. Цієї речовини має бути 1450 частин на мільйон або ppm. Це зазначено на коробці або етикетці. Це може бути одне ціле число або два числа, наприклад 1100 і 350. Складіть їх разом, і вийде 1450. Це правильна кількість фтору, яка необхідна будь-якій людині, старше 12 років.

А ще стоматологи заявили, що після чищення пастою не можна використовувати рідину для полоскання рота протягом пів години, щоб фторид із пасти встиг подіяти і справді захистив ваші зуби.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *